şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş köyiçi'nde, dünyanın dört bir yanından farklı biraları bulabileceğiniz, şahane bir mekan. guinessseverlerin mutlaka bir uğraması gerekir. benzerlerinin artmasını dileriz.
 • beşiktaş'ta bir bar. epey çeşit bira satıyorlar, fiyatları da görece uygun. belçika ve ingiliz biralarının yanında amerikan, japon, hatta hint birası bulmak mümkün. ilk kartal heykelinden yukarı çıkıyorsunuz, sol tarafta. gidiniz görünüz.

  edit: tamam, sağ tarafta! sağ tarafta! kwak'ı da kendi bardağında servis ediyorlar ayrıca, o da şöyle bir şey.
 • kartal heykelinden yukarı çıkarken geri geri yürümüyorsanız solda değil sağdadır. vişneli biraları denenmelidir.
 • alkolluyken entry girilmemesi gereken mekan.
 • bu mekan beşiktaş'ta en çok gittiğim mekanlardan biriydi ancak hesap gelince 4 yerine 5 bira yazıldığını gördük ve adama biz 4 içtik dediğimizde zaten biz de tereddük etmiştik acaba 4 mü, 5 mi diye ondan 5 yazdık dedi. eee gel bir sor bakalım yazmadan önce... demek biz fark etmesek o da sesini çıkartmayacak. ha birde 6.5 tl olan camel'a 15 tl hesap geçirmek nedir? ayıp ya bu kadar da para göz olmayın arkadaşım zaten bir ton iş yapıyorsunuz gözünüz doysun!!
 • geçtiğimiz cuma akşamı saat 20:00 civarlarında 2 kişi girmek için yöneldiğimiz, kapısında yeni yetme bir delikanlının önümüze dikilip, "buyurun" demesiyle durdurulup 2 kişilik yer bakacaktık dememizle, kendisinin içeriye dahi bakmadan "yerimiz yok" demesiyle blok yediğimiz mekan. önümüzdeki 2 hanımefendinin ise sorgusuz sualsiz içeri alınması değişik tabi.

  hemen akabinde karşı çaprazlarındaki beer plus'ta ise bize yer bulmak için uğraştılar ve oturduk.

  işletmecilikte fark var tabi. nihayetinde gitmeyin derim.
 • beşiktaş'ın tercih edilesi mekanlarından.
  kokteyl ve bira çeşitliliği açısından bulunduğu bölgenin en iyilerinden diyebiliriz.
 • biracı insanları mutlu edecek mekan. çeşit çeşit ithal biralar ve fiyatlarıda genele göre uygundur. beşiktaş'da bira içilebilecek ender mekanlardandır kendisi. işletmecileri ve çalışan garson arkadaşlarda son derece güler yüzlü ve samimidir.
 • istanbul'un bira çeşitliliği bakımından en zengin pub'ıdır. alt katı çok şıktır ancak üst katın tasarım olarak pek bir özelliği yok. bira zenginliği açısından çokça tercih ettiğim yerdir. çevresindeki kendine pub diyen yerlerin bira zenginliği, burasının yarısı bile değildir. zaten diğer yerleri tercih eden insanlar efes içmeye yakışır. *
 • bugün ilk defa ziyaret ettiğim bar. fiyatları uygun denmiş ama rock'n rolla'da 13 tl'ye içilen 33cl şişe leffe brune, bu barda 18 tl'ye satılmaktadır. oldukça çok farklı bira markası bulunması iyi ancak umarım onların fiyatları da leffe gibi değildir, açıkçası bakmadım.

  adında pub yazsa da, tam bir pub atmosferinde değil. çok az daha emek istiyor ama şu hali de fena değil. perşembe iş çıkışı saatlerinde gittiğimizde çalan müzikler 90'lar pop tadındaydı, ses seviyesi iyiydi. personel içinde iyiler de var vasatlar da. oturmak için üst kata çıktığımızda kapalı bar kısmında, personel sigara içmekteydi. dışarıda da müşteriler içiyordu, mekanın üstü kapalı olmasına rağmen. duman ve biraz da soğuk sebebiyle alt kata geri dönmek istedik. çanta ve dolu bira bardağı elimizdeyken, personel ödeme almak istedi. o durumda şifre girmek hoş değildi ama ödedik. aynı garson hoergardenları hafif dökerek götürüyordu. ancak ilk seferde bir yargıya varmamak ve birkaç şans daha vermek lazım. tek varılacak sonuç burada leffe'nin içilmeyeceği, o kesin.