şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dr dre snoop dogg xzibit gibi bir çok ünlü rapperın gerçekleştirdikleri konser ...
 • nate dogg, eminem de bu konserlerde yer alan diğer ünlü rapperlardır ... konserler boyunca polisi ikna etmek için prodüktörler büyük uğraş sarfetmiştir zira uyuşturucu sex olayı seyirciler arasında yarmış bir halde sergilenmektedir ...
 • dr dre ve snoop dogg california love ve 2 of amerikaz most wanted şarkılarını söylerken 2pac a respect yapmışlardır ...

  say tupaaac
  say we love youu
  say we miss youu

  şeklinde ... *
 • dr dre; snoop dog; eminem ; ice cube yapımı tur ve sahne arkası görüntülerinden başka extraları da olan dvd sine şirinevlerde ulaştığım eser.
  sanatıçıların kitleyle olan münasebeti ve dvdnin başlangıç bölümü yıkılıyo.
 • efsane bir dvd dir rap müzik seven sevmeyen kitle için.öyle acayiptir ki toplumca ve yasalarca hoş karşılanmayan ne varsa vardır konser sırasında ve kamera arkasında.ot-kadın-silah-meme...evet meme izleyicilerin kafası ne kadar güzel artık siz tahmin edin,hepsi açıyor,durduramıyoruz...şarkı aralarında sunucunu gazına gelip i love dick diye bağıran yüzlerce kadın mı ararsınız,şarkı söylerken ot içen snoop mu ararsınız.çok acayip bir dvd ama efsane bir konser.finali de kendilerine özgü yapıyorlar ve sonunda sahneye zıplayan bir amerikan arabası ile çıkıyorlar.
 • izlerken insanı hayretlere düşüren dvd.

  west coast camiasını alın bir salona tıkayın, millet gelsin. sonra uyuşturucu, donlar, memeler, kadın pedleri, amlar, otlar, tabancalar havada uçuşsun. sahneye low rider çıkarsınlar, snoop dogg tabancasını götüne saklasın, likör mağazında soygun önlensin. başında sonuna kadar bi ton olay dönüyor amk.

  seyircilerin kafası ayrı, sahnedeki adamın kafası ayrı güzel. ne güzel lan. oh be.