şükela:  tümü | bugün
  • birkac gun once besiktas'a sube acan, boston kokenli, leziz pizzaci.

http://www.theuppercrustpizzeria.com/

yeri: ciragan caddesi'ndeki english time'in tam karsisi.
    siparis telefonu: (212) 227 5 227
  • the state house, white spinach, pedro's steak & gorgonzola, the harvard street ve bub's bbq chicken top 5 favorim.

x-large dedikleri buyuk mu buyuk.. yok buyuk yiyemem dersen gecerken ugra dilimini al.

http://www.uppercrustturkiye.com/
  • evlere servis hizmeti sebebiyle günaha davet eden pizzeria.
  • yurtdışında yediğimiz ve ülkede bulamadığımız dilim dilim lezzzzz pizzaların beşiktaş'taki adı. özellikle gün içinde canı pizza isteyip de bir koca pizzayı yemek zorunda kalmak istemeyenler için biçilmiş kaftan
  • italyan restoranları değil ama pizzacılar arasında istanbul'da yediğim en iyi pizzayı yapan mekan. hamuru ince sayılır, domates sosu lezzetli, malzemeleri kaliteli ve ideal pişirilmiş. tam olması gerektiği gibi. hamur yumağı yağlı sünger kıvamında pizza yiyenlere gerçek pizzanın ne olduğunu gösterebilirler ve daha çok şubeleri açılır umarım.
  • abd'de massachusetts disinda subesi yokken (simdilik), istanbul'da subesinin olmasi ilginctir.
  • domino's, little caesars, pizza hut gibi seri üretim pizzacılarından sıkılan bünyelere iyi gelen yer. üstelik beşiktaş'tan gayrettepe'ye 35 dakikada pizza ulaştıracak kadar da hızlılar.
  • seri üretim pizzacılardan sıkılanlara iyi gelmesinden öte, bir kere buradan pizza yerseniz ötekilere kır pidesi muamelesi yapıyorsunuz.
    müthiş pizza yapıyor denilen bir çok yerden çok çok daha iyi pizza yapan yerdir.
  • uzun süredir ziyaret edemedim kendilerini ancak ilk açıldığı zaman 6 ay fazla samimi olmuştuk, bünye hala onlarla hesaplaşıyor.
    demek istediğim ama diyemediğim şu: bu adamlar harika pizza yapıyor. istanbuldaki en iyi pizzacı. evet, mekanın %5'i benim.
    gözünüz doysun aq editi: %5'i az mı sanıyosun lan it!
  • günün fırsatı' değerlendirip, bir içecekle beraber 2 dilim pizzayı 6,50 tl'ye yiyebileceğiniz mekan.