şükela:  tümü | bugün soru sor
  • walter white reisin hatrına sinemada izleyeceğim fakat intouchables gibi bir efsane filmin sulandırılmış remake’i olduğu için ağır eleştriler alan film.
  • (bkz: how about no)
  • güzelim bir filmin içine sıçılmış sulandırılmış remake i. nicole kidman uğruna katlandım ama özellikle başroldeki zenci hiç olmamış. boşuna sinemada gitmeyin.
  • amerikalıların tam manasıyla kafayı yediğini gösteren film . film iyiydi kötüydü yada yapılmalıydı yapılmamalıydıyı bırakıp , yürüme engelli birini yürüme engelli birinin oynaması gerektiğini iddia edip bryan cranston a bunun üzerinden sallamışlar baya.
    birde bu yeniden yapılmalı olayının gereksiz büyütüldüğünü düşünüyorum . scorsese departed i yaparken yada the secret in their eyes yeniden çekilirken böyle tepkiler olmamıştı. scorsese muhteşem bir film yaptı ama sonuç olarak yeniden yapımlara karşıysan hepsine karşı aynı duruşu göstermek gerekiyor diye düşünüyorum.
  • uzun bir aradan sonra ilk defa kafamda bu sefer sinemaya gitmelisin fikrini uyandıran film.
  • fransız intouchables filminin amerikan uyarlamasının resmi adı. 9 mart 2018'de vizyona girecek. bryan cranston, kevin hart, nicole kidman, julianna margulies, filmde rol alacak oyuncular.

edit: vizyon tarihi 11 ocak 2019 oldu.
  • youtube'da biraz once karşıma çıkan trailer sırf walter babaya denk geldim dur lan izleyim şunu geçmiyim dedim ve sahneler geçtikçe lütfen intouchables olmasın olmasın diyerek sonuna kadar geldim.

ne gerek var arkadaş orjinali mükemmel olan bir eseri tekrar çekmenin. cümlelere kadar aynı galiba işin kötü tarafı.

amme hizmeti