şükela:  tümü | bugün
 • 2. sezon 8. episode itibariyle, 'elena allah belanı versin' diye haykırtmış dizidir.

  --- spoiler ---
  damon seni o elijah denen itin elinden kurtarmış, sen kalk çemçük ağızlı stefan'a sarıl! herifin bi kere güldüğünü görmedik be hep bunalım hep bunalım. ömür mü geçer onunla? kafanı kullan azıcık. tip desen damon on basar be stefan'a! çok sinirlendim sözlük!

  çocuk seni sevdiğini söylüyo, sen koyun gibi suratına bakıyosun elena! gözünden yaş geldi sana söylediklerini unuttururken. sen ömründe öyle göz gördün mü? zaten yaşlanınca o vücut da gidecek, elma gibi suratınla kalacaksın orta yerde. bari karşına çıkan fırsatları değerlendir. ağzını burnunu kırıcam senin!
  --- spoiler ---

  (bkz: işsizlikten dizi karakterine sinirlenmek)
 • fantastik türüne gerçekten iyi bir örnek. herşeye inandım, vampirlere, kurt adamlara, cadılara falan ama şu damon'nın yerine stefan'a aşık olmak, o kısım hakikaten fantastik. göz var nizam var yahu.
 • bir bölümünde kurt adamların varlığını öğrenen vampirin, kurt adamların varlığına inanamadığına şahit olduğum dizi. çok şaşırdı, nasıl olur ya dedi.

  be amk sen varsan kurt adam niye olmasın. utanmasa kurt adamlar yoktur, vampirlerin insanların kanını emerken çıkardıkları kart kurt sesinden türemiştir diyecek şerefsiz.
 • klaus diye bir gerizekalı barındıran dizi.

  --- spoiler ---

  arkadaş bu stefan, klaus'un yanına gidiyor, senin aileni kaçırdım diye bir güzel posta koyuyor. klaus da "görüyorum ki vervain içmişsin seni etki altına alamam" diyor ve ailesinin yerini öğrenmek için stefan'ı öldürmüyor, gitmesine izin veriyor. ee amına koduğumun klaus'u adamın ağzını burnunu kır, vervain'in etkisi geçene kadar zincirle, sonra da stefan'ı etki altına alıp aileni geri getirmesini sağla. bilmem kaç bin yıldır yaşıyorsun, hala ben mi öğretecem sana bunları amk.

  --- spoiler ---
 • damon' in twilight ile dalgasini gectigi 4. bolumdeki diyalog soyledir:

  --- spoiler ---
  damon caroline'in yataginda uzanmis twilight kitaplarindan birini okumaktadir.

  damon: "su bella denen kizin ozelligi nedir? edward tam bir hanim evladi!"

  caroline: "once ilk kitabi okumalisin. yoksa bir sey anlamazsin."

  damon: "ahh, anne rice'i ozluyorum, o bu isi cozmustu."

  caroline: "neden tenin parlamiyor?"

  damon: "cunku ben gunes isiginda yanarak oldugumuz gercek dunyada yasiyorum."

  caroline: "ama sen gunese cikiyorsun."

  damon: "yuzugum beni koruyor, uzun hikaye."

  caroline ayna da boynundaki isirik izlerine bakar.

  caroline: "bu isiriklar beni vampire donusturur mu?"

  damon: "o kadar basit degil, once kanimi icmelisin, sonra olmelisin , sonra insan kaniyla beslenmelisin, hepsi sirayla... bu arada bu kitaptaki her sey yanlis."
  --- spoiler ---
 • dünyanın en şanslı kadın başrol oyuncusu bu dizidedir.
 • dünyanın en çok, festival, parti, şenlik, zart günü, zurt günü kutlanan şehrinde geçen bir dizidir. sözüm mystic falls sakinlerine; ulan siz ne tembel, ne işe yaramaz, ne parti meraklısı, ne dünyevi zevklerinden arınamamış insanlarsınız lan! oğlum gidin işinizin gücünüzün başında durun. ulan sıçtığımın memleketinde sürekli biri ölüyor ya da kayboluyor ama kimse de demiyor ki "aga sıçarım böyle kasabaya, gidiyorum lan ben!" her parti tıklım tıklım, içkinin dibine vuruluyor. lan bizim yılda gördüğümüz parti sayısı birdir en fazla. hayvan herifler! inşallah yanar lan o kasabanız. hibneler.
 • herkesin 7/24 aralıksız bir şekilde viski içtiği dizidir.
 • --- spoiler ---

  klaus'un caroline'a gülümsemesinin parfümü çıksa alırım.

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  çevre baskısı 1000 yaşındaki vampir klaus'u bile evli mutlu çocuklu yaptı.
  --- spoiler ---