• ne iyi ne kötü diyebileceğim ve 5/10 puan verdiğim, james franconun durduğu film.

filmin potansiyeli var ama yapamamışlar. korku efektleri iyi değil, sanki başka bir filmin ikinci elini alîp kullanmışlar gibi.

yakın plan çekimlerin hepsi yanlış, anladık iç mekandasınız da, orası bir atüdyo azcık geriye koy kamerayı.

hevesle başlanmış, acemilikle batırılmış film.
  • (bkz: http://thevault.bz/) davetiyesini bekliyorum. ratio sorunum yok pc 7/24 açık . 1 yılı aşkın süredir torrentleech , iptorrent, bitspyder gibi bir kaç private tracker kullanıyorum ve ratio olarak en düşük 0.8 gördüm. yeşillendirirseniz sevinirim.
  • prince'in sevdiğim albümlerinden biri, her ne kadar bu albümü eski plak şirketi kendi kafasına göre çıkarmış olsa da. *

şarkılarda funk, r&b ve smooth jazz'a dair öğeler bir arada olduğu için dinlemesi oldukça keyifli. albümdeki tüm şarkılara bayılmakla beraber, benim için en güzel şarkısı there is lonely'dir. albümdeki en koyu hissiyata sahip olan ballad olmasından kaynaklanıyor olabilir. zaten bendeki bu ballad aşkının kaynağını yıllardır çözebilmiş değilim ama zaten konumuz bu değil. bu şarkının çok bilinmiyor olması da az kişinin bildiği süper şarkılar sınıfına girmesini sağlar.
  • prince'in warner bros 'dan ayrilmasindan 3 yil sonra, 1999'da plak sirketinin neredeyse hic duyulmamis prince sarkilarini piyasaya 10 sarkilik bir compilation tadinda surdugu albumdur. albumde yeralan sarkilar 1985-1994 yillari arasinda yazilmistir. en dikkat cekenleri when the lights go down,5 women, old friends 4 sale 'dir.
  • youtube'da yayınlanan bir kısa film serisi. gelecekte geçiyor ve, bir televizyon şovunun parçası olarak her birinin içinde birer nesne/aygıt bulunan odalara saklanmış yaklaşık 150 genci anlatıyor(şu ana kadar). 9 bölümü yayınlanmış ve sürükleyici şimdiye kadar.

https://www.youtube.com/user/vaultshow
  • korkutmayan korku filmlerinden bir diğeri. hikayesi de zayıf kalınca oldu mu sana vasat altı. izlenmeden diğer filmlere geçilebilir ya da keyfe keder izlenebilir.
  • filmin türkiye vizyon tarihi 5 ocak. james franco'da kadroda lakin ecnebi kaynaklı eleştiirler pek olumlu sayılmaz.

her eve imdb
  • ten ten senaryosu gibi inandırıcı olmayan soygun filmi.
  • trigg & gusset bestesi. ilk dakikalarındaki piyano notaları adeta ortalardaki üflemeli kısma hazırlar niteliktedir.
  • ıki arada bir derede olan filmdir. cok buyuk beklentiler icerisine girilmeden, citir cerez niyetine izlenebilir.

5/10
hesabın var mı? giriş yap