şükela:  tümü | bugün
8961 entry daha
  • şu diziyi beğenmiyorum, bırakıyorum, bıraktım, bırakacağım diyen ergen tayfadan gına geldi. bırakırsan bırak emin ol bütün senaristler sen bıraktın diye ağlama krizine girer, dizi de erken final yapıp tarihin tozlu sayfalarına karışır. millet kendini amma da nimetten sanıyor. şurada iki bölüm sonra altı aylığına ara girince ne izleyeceğim diye düşünürken başkası gelmiş yok bırakıyorum, yok üçüncü sezondan sonra izlenmiyor falan yazıyor. aksiyon istiyorsan arka sokaklar izle, içerde falan izle. bol bol aksiyon ve muhteşem oyunculuklar izlersin emin ol.

gayet güzel dizi. sezon finalini hem merak ediyorum hem de bitmese diye üzülüyorum.
  • yıllar önce ilk 2-3 sezonunu izledim. sonra takip etmedim. en son bakayım hikaye nerelere varmış dedim de pek de öyle izlenecek dizi değilmiş. klasik amerikan abartısı.
  • --- 7x15-7x16 spoiler ---

zihinleri karıştırmaya devam edelim. yoksa sasha negan'ı öldürmek için silahıyla ilerlerken, negan'ın adamlarından biri tarafından vurulup yaralanacak, negan hilltop'tan gelen yeni doktor harlan'a sasha'nın yarasını tedavi etmesini söyleyecek ve sasha'nın konuşturulup ifadesi alındıktan sonra negan tarafından ütü basmalı-sopalı ölüm cezasına maruz kalmaması için, eugene ya da doktor sasha'ya öldürücü haplardan birini verip intihar etmesine veya acı çekmeden ölmesine yardım mı edecek? sonrasında da negan'a sasha'nın yaralanma yüzünden öldüğünü mü söyleyecekler? insanların zihinlerindeki merak için güzel bir ihtimal zinciri olarak burada dursun bu entry...

--- 7x15-7x16 spoiler ---