aynı isimde "the walking dead (oyun)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
10996 entry daha
  • bir link de ben alabilir miyim?
  • link atın lütfen dediğim dizi. 9x9 piliz.

edit: torrentten başka çözüm kalmadı. hallettim.
  • 9. sezon 9.bölümü az evvel bitirdim. dizide tuhaf olaylar olmaya başladı. jesus üzerken negan heyecanlandırdı. rick ne zaman dönecek bilmiyorum ama darl liderlik etmeye başlarsa olaylar daha farklı boyutlara gelecektir. heyecan katsayısı giderek artıyor. sabırsızlıkla sonraki bölümleri bekliyoruz.
  • tanım: bir zombi dizisi.

9.sezon 9.bölüm ile negan hayranlarına sigara yaktırdılar. hikaye gittikçe daha da heyecanlı oluyor. ulan madem böyle güzel bölümler çekebiliyordunuz ne diye bizi 2 sene diziden soğuttunuz be allahsızlar.

--- spoiler ---

10.bölümde alpha ve lydia'nın geçmişini izleyecekmişiz.
    --- spoiler ---
  • ekşi - the walking dead whatsapp grubunu 2 ay önce kurduk, katılmak isteyen yazarlar yeşillendirebilir, sizleri de aramızda görmek isteriz. link falan da paylaşıyoruz.

tanım: ortak paydalarda buluşmak ve görüş bildirmek isteyen yazarların kolektif platformu.
  • --- spoiler ---

s09e09

müthiş bir bölüm ile kaldığı yerden devam eden dizi. boka sardığı 1.5 sezonun ardından bu diziyi resmen izleyicilerin senarist ve yapımcılara uyguladığı, "zombi konseptine geri dönün" baskısı kurtardı. negan ve sıkıcı sahneleri ile beraber çete savaşları da azaldı. hayatta kalma temasının üzerine fısıldayanlar da eklenince dizi tadından yenmez hale geldi. fısıldayanlar ile olacakları acayip merak ediyorum. çok zor düşman, çok zor rakip. jesus'u yediler bakalim sırada kimler var.

judith son yıllarda gördüğüm en müthiş çocuk karakter olabilir. negan'a tek atıyor resmen.*

--- spoiler ---
  • salak gibi geçen hafta çıkan bölümü tekrar indirmişim lan bu geçenkinin aynısı diye kapattım meğersem 2 hafta sonra yayınlanacakmış. kafası karışıp başlığa gelenler için tanım: 9. sezonun 2. yarısının 2. bölümü (s9e10) 17 şubat'ta yayınlanacak olan dizi.
  • 9. sezon 9 bölüm için yeşillendirecek biriler aranıyor.
23 entry daha