aynı isimde "the walking dead (oyun)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  8x3

  morgan'in derdi nedir ya?

  --- spoiler ---

  bilen ya da fikri olan yesillendirsin..
 • --- 8x3 spoiler ---

  rick'in önderliğinde şov izlemeye devam ediyoruz. vurun aslanlar vurun.

  daryl bu sezon mükemmel hale geldi. geçen sezonki suçluluk duygusunu üstünden az da olsa atmış görünüyor. aniden çıkıp morales'i öldürdükten sonra rick'e dönüp 'iyi misin?' diye sorduğu sahne harikaydı. bu ne coolluk yiğidim? ayrıca sondaki elemana da aynı tarifeyi uygulaması güzeldi.
  morgan'ın manyak hallerini izlemek çok keyifli oluyor. adamın kafa sürekli gel git durumunda, sürekli dumanlı. ilgiyle izliyorum seni morgan reyiz.
  gregory'nin koşa koşa hilltop'a dönmesine baya güldüm. lan oğlum karakter yoksunluğunda çığır açıyorsun ya. hiç mi utanman yok? git bari tek başına hayatta kalmaya çalış. yüzsüzlükte zirve.
  aaron'un bu sezon daha fazla ön plana çıkacağını düşünüyorum. bu dizide sevdiğini kaybedip de sağlam kalanı görmedim ben.
  adamlarını gaza getirmeye çalışırken kendisi de gaza gelen ezekiel sağlam sıçtı. belliydi böyle olacağı. güzel ayar yedi. bundan sonra götü biraz yere iner.

  8x4 promo : https://www.youtube.com/watch?v=ucvd-3aogaq

  --- spoiler ---
 • tamam geçen sezonlar gibi değil artık ama buraya gelip bitsin, sıktı falan demekte ayrı bir saçmalık.
  ne olursa olsun hukuğun ve düzenin olmadığı böyle bir hayatı izlemek hoşuma gidiyor. dizi 40 dk zaten her hafta çerez niyetine izliyoruz. izlemeyin olsun bitsin. gına getirdiniz.
 • post apokaliptik dünyada en az yedi yıl hayatta kalmış adamların keklik gibi avlandığı dizi.
 • her defasında “izlerim yeaaa ben bunu korkmam kiiii” dememe rağmen, cesaretimi toplayamayıp ortasına dahi gelmeyi başaramadığım, daha başlarken fişi çekip odadan kaçtığım dizi...
 • şu dizide beğendiğim sadece 2 karakter var: negan ve daryl. böyle bir dünyada kesinlikle ikisinden biri gibi olurdum. kan ve canilik sevdiğimden değil; ancak duygusuz olunursa hayatta kalınabilir.
 • jesus'un çok ama çok amatör hareketleri var düşmanları öldürmemek nedir olm gördün yolda başına ne haller geldi. en komiği de herkes bunun dediğini yapıyor ne bakıyorsun sen ona morgan reyiz amele sümüğü gibi yapıştırsana yere hepsini taramalıyla. çocuğu ne zaman görsem arka sokaklar karakterlerinin dizideki yapmacık hallerini izliyormuş gibi oluyorum kanım çekiliyor. umarım yakında ölürsün jesus.
 • morgan ve carol gibi karakterlerin dönemsel olarak girip çıktıkları ergen tek tabanca modlarının iyice baymaya başladığı dizi.
 • 8. sezon itibari ile genel manada cortlamış dizidir. senaryo zaten kendini tekrar etmekten bitap düşmüştü ama bu sezon tadı kalmamış sakız gibi; ne çiğnenecek ne de çekilecek durumu var. oyunculuklar desen ayrı bir felakete dönüşmüş vaziyette. böylece walking dead maceramın sonuna geldiğim için mutluyum zira deşilmiş bağırsak görmekten yorulmuştum.
 • diyalogcu tayfa yine gelip "hip iksiyin irimiyin" diyerek sıvamaya başladığına göre, yine sikindirik bir sezonla karşı karşıyayız*

  bu tiplere aldanmayınız. "derinlik var" derken kastettikleri bölümler; sağdan soldan çalma replikler, türk dizisi tarzı uzun bakışmalar, klişeler, tekrar etmeler ve daha neler nelerle dolu.

  diyaloglarda bir bok yok arkadaşlar. kendisini çok zeki sananları kandırıp kandırıp duruyorlar:

  - nasıl olsa bu süper kültürlü insanlar six feet under dizisini bilmezler, brenda'nın repliğini aynen yapıştıralım, bu çakma entelektüeller de "oha mükemmel diyalog, felsefenin doruk noktası, adeta dünyam değişti!1!" diye sevinsinler.

  zihniyet tam olarak bu.

  --- spoiler ---

  hepsini geçtim; er ya da geç savaşmaları gerekiyordu zaten. yazarı öyle yazmış. daha ne aksiyon araması? seyirci götünden savaş mı uydurdu? seyirci istedi diye mi çıktı savaş..?

  --- spoiler ---