aynı isimde "the walking dead (oyun)" başlığı da var
  • supernatural gibi, belli bir yerden sonra sabit bir hızda devam etse de, kendini izleten dizi. supernatural'a bin basar, o ayrı. 10. sezonu da olacağını öğrendiğim için mutlu oldum nedense. 9 senedir bir diziyi izlediğinizde artık bağlanıyor, kopamıyorsunuz. psikologlar bile "bir arkadaşlık 7 seneyi geçtikten sonra artık ömür boyudur" diyor.

adamlar senaryo alanı konusunda rahatlar zaten. bir kere gizem var. yeni bir şey, bir yer keşfedilir, çıktı mı sana yeni sezon? çıktı. sonra arada bir başrolleri eler, diziye yeni elemanlar alır, seyircinin merakını da üst düzeyde tutarsın. sonra gül gibi çeker gidersiniz diziyi. bak, buraya yazıyorum: bana göre 12. sezona kadar gidip, 12. sezonda veda edecek dizi. editlemeyeceğim de entryi. yalnız 12. sezondan önce veda ederlerse silerim. ahahahahhaha...
  • 8. sezonda telif hakları dolayısıyla artık nette bulamadığımdan dolayı izlemeyi mecburen bıraktığım dizi.

uzun zaman sonra aklıma geldi bakayım dedim ekşide neler yazılmış hakkında diye. meğer neler dönmüş 9. sezonda neler. lakin anlayamadığım şey şu; bu değerli ekşi yazarları bu meretin bölümleri nereden bulup izliyorlar acaba ?

yeşillendiren olsa da şenlensek.

edit: mesaj kutum yemyeşil oldu. değerli kullanıcılara çok teşekkür ederim. seviyom ulen sizleri.
  • 10. sezonun onay almasına şerefine bir şey soracağım. bu rick'in şerif şapkası ne menem bir şey ki rick'ten sonra karl yıllarca taktı, şimdi de judith takıyor. içten ayarlaması bile olsa nasıl yani?
    şimdi sol tarafta başlık çıkarsa ' şu sezonda bıraktım, hala izleyen var mı yeaaa?' cılar üşüşür şimdi.
    tanım: toparlayıp ayrı bir heyecan gelmiş olan yılların canım dizisi.
  • s9e6 s9e7

--- spoiler ---

spoiler
    spoiler
    spoiler
    spoiler
    spoiler
    spoiler
    spoiler

judith in o halini görünce içim sızladı gözlerim nemlendi
    --- spoiler ---
  • danai gurira, namı diğer michonne'nun kadrosundan ayrılacağı iddia amc dizisi.

thr'ın özel haberi. şimdilik resmi bir açıklama yok ama yakındır.
  • "diziyi hangi siteler den izliyorsunuz" sorusundan sonra gelen youtube linki yarmıştır neyse silinmeden onu da indireyim.
  • biri üstümüze link atsa da dua etsek...
  • bir link de ben alabilir miyim?
  • gerçek hayatta ilişkilendirirsek hayallerinden kopmuş içindeki çocuk ölmüş herkes nazarımda walking dead 'dir.
hesabın var mı? giriş yap