şükela:  tümü | bugün
  • 3 aylık üyelik: 1 euro idi... tabi ki bu tanıtım amaçlı verilen bir tanıtım. kredi kartı bilgilerini vererek başlıyor. 3 ay için gayet iyi ama üç ay bitince ingiltere'deki bir call center'ı arayarak hintli bir abiye dert anlatıp (kullanıcı adından bilgilerini hemen bulamıyor, customer id number bulmanı falan istiyor) biraz kastırarak iptal edebiliyorsun. oysa üye olurken herşey online ne güzel idi. digiturk'un her aboneliği telefonda online evine gelip yapması ama iptal için faks çektirmesi faks gelmedi demesi gibi adetaa.
  • internetten okumasi cok mubahtir, ucuz filan da olsa hard copy'sini almak olmaz, neden, cunku karizma yapiyorsunuz sanilir wsj okuyunca..
    http://www.wsj.com/

adindan anla$ilacagi uzre, finans haberleri buyuk yer kaplar, gunluk borsa, fon ve faiz verileri car$af car$af do$enir.. genelde muhafazakar, cumhuriyetci, anti-komunist, pro-life tadindadir yapilan yorum ve ele$tiriler.. yazarlarin*** cogu oldukca kalitelidir, lakin konuyu bilmeyen insanlar icin biraz teknik* dil kullanirlar..
  • erdoğan'ın namert dediği gazete. istemsiz güldüm.
  • abd dışişleri bakanlığı sözcüsü victoria nuland'ın kınadığı gazete. gazete düşürülen türk uçağının suriye hava sahasında düşürüldüğünü iddia etmişti ve buna en büyük tepkiyi rte'den sonra abd gösterdi. ama işin garibi, kızmalarının sebebi şu cümlede saklı.

'müttefikimiz türkiye'yi ne kadar güçlü biçimde desteklediğimizi biliyorsunuz ve biz her türlü sızdırmayı kınıyoruz''

evet anahtar sözcük sızdırma !!!! aha ben buna çok gülüyorum, ortada sıçan var yandan geç*
  • gerçek olan şu ki: türkiye'de bütün işlerin boka sarması gibi, suriye konusunda da türkiye hızlıca batmaktadır. wikileaks belgeleri de ilk açıklandaığında; başta iktardakiler olmak üzere, hemen herkes yalan ve uydurma demişti. fakat geçen sızıntı wikileaks'te ünlü türkler kitabını okuduğumda söylenenlerin yalan olmadığı, her şeyin doğru olduğunu anladım. şimdi de aynı şey; amerikalıların söylediğine göre sızıntı olmuş! yani wikileaks'te olduğu gibi amerikalı yetkililer yalanlamadı yine sızıntı oldu demekle yetindi. yani sizin anlayacağınız uçak uluslararası karasularda değil, suriyenin karasularında düşmüş.
  • amerikanin politikasi geregince son zamanlarda turkiyenin avrupa birligine girisini desteklemis olan gazete. hemen her sayisinda "turkey in europe" basligi ve ay yildiz + yildizin cevresindeki abyi simgeleyen 12 yildizin bulundugu logo yer alir.
  • 1889 da kurulmus olan ve 9 nisan 2002 tarihinde ilk renkli baskisini yapmis en cok okunan finansal gazete. (tam tarih veriyorum cunku alip sakladim ilerde satip zengin olucim)
  • http://wsj.com/ sitesine ula$imdan aldigi paradan zaman zaman feragat eden gazete. ornegin bugun tum haberler bele$.
  • youtube'da istanbul kedileri ile ilgili bir videoları var.
    bilen bilir social blade diye bir youtube analiz eklentisi var, girdiğiniz videolara girilen tag'leri size gösteriyor.
    videoya girmemle kahkaha atmam bir oldu.

"recep tayyip erdocat" nedir ya.
  • 130 yaşına basmış ve 130 yıl içindeki en kritik hikayelerini içeren bir pdf yayınlamışlar

şu anda burada