• amerikada paso hava durumu; firtina, kasirga, hortum haberleri veren tv kanali..bir filmde duymustum, onlarin yalancisiyim.
  • icq'ya sürekli banner reklamı verip insanı sinir ederler.
  • system tray'de çalışan, hava durumunu sürekli update ederek gösteren yararlı bir programı olan kanal. benzer başka bir program için (bkz: weathercast)
  • uluslararasi hava durumu olarak kanada, avrupa'nin birkac sehri ve bagdat'i gosterir.
  • sadece hava durumu yayini yapan abd deki televizyon kanali.

http://www.weather.com/
  • firefox da forecastfox eklentisi yapmışlardırki ne spy, nede cart curt içerir.
  • pek güzel kullanışlı bir programı vardır, indirilir, çalışır durur kenarda. türkiyede bulunan belli başlı şehirlerin hava durumlarını da gösterdiğinden pek yararlı bir programcıktır. 36 saatlik ve 10 günlük olmak üzere hava durumu tahminlerini de öğrenebilirsiniz.
  • storm stories adinda her aksam 8'de yayinlanan bir programi da vardir. bu program ozellikle firtinalarin yogun oldugu bolgelerde yasayan izleyicileri korkutmak uzerine kurulu olup her bolumunde baska baska facialar gozler onune sunulur.
  • seattle civarinda oldukca ilginc tahminleri vardir. yarin icin hic bulutsuz super gunesli hava verir. sabah uyandiginizda seattlein klasik bi modu olarak deli gibi yagmur yagmaktadir, ulan bu weather channel'i diye dusunurken, weather.com'a bi daha bakarsiniz ki bugunu saganak yagisli olarak vermektedir. ben sabah uyanan bi weather.com iscisinin "tuh lan yagmur yagiyo, hemen sunu degistiriyim" diye kosa kosa pijamali bi sekilde sayfayi editledigine inaniyorum.
  • imzasini attigi butun software'lere (sitelerinden tutun, mobil uygulamalarina, embed code'larindan tutun bilgisayara kurulan widget'lara) yapilabilecek en kotu tasarimi yapmayi basarabilmis sirkettir. son zamanlarda sitesi biraz toparladi ama yine kotu. turkiye'deki hava durumu siteleri daha iyi lan resmen.
hesabın var mı? giriş yap