şükela:  tümü | bugün
  • acayip bi şey, hele kadife gibi sesiyle efendi efendi let me see that ass, ne bileyim nigga falan diyor ne tepki vereceğimi şaşırıyorum. maaşallah.
  • often diye yeni şarkısı çıktı. arkada bir genç ablamız "seher vakti" "yorgunum gitmekten yorgunum" gibi sözler söylüyor. ilk başta ben de inanamadım ama doğru.
  • often'i dinlerken sütü seven kamyoncu gibi bir durumla karşı karşıya olduğumu düşündüm amma velakin bildiğin nükhet duru'ymuş haha.
  • ömer çelakıl ile aynı berbere gidiyor sanırım.
  • iyi hoş şarkıları var da o kadar insansınız orda o şarkılari yapan, biriniz de çıkıp demedi mi e amina kodugum bu şarkı sözleri ne diye.

twenty eight diye şarkı yapmış, acıklı macikli okuyo bide. sözlere bakiyosun "sikelim diye getirdik yerleştin amk, hay sikmez olaydim, yavru niye millete söylüyon bak oldu mu şimdi güselim, şimdi bütün golddiger kankalarin peşimde, hay sikmez olaydim" evet şarkının yarısı zaten im so wrong, anlamı da bu. melodiyi duyunca sanıyorsunuz ki sevgilisi bunu bıraktı acı çekiyor falan. adam clubdan düşürdugu kiz buna yapıştı diye acıklı şarkı yapmış lan.

sana bu şarkıdan para kazandiranlar utansın.
    (bkz: weeknd e o konuda ben de kırgınım.)

son albümünde şarkılar hoş ama sözleri yine anlamsız çoğunun. bu sabah kafamda die for you çalıyordu, belki o idare eder. secrets, a lonely night güzel.
  • 59. grammy ödülleri'nde starboy albümü yoktur çünkü albüm 60. grammy ödülleri kategorisindedir. aramaya inanın lütfen.
  • bu cocugun sarkilarinin muzigi cok guzel de sozlerinde is yok.

allah askina su sozler nedir:

baby i can make that pussy rain, often
    often, often, girl i do this often
    make that pussy pop and do it how i want it
    often, often, girl i do this often

allahtan yalniz dinliyoruz, sesli eslik etmek istesek etrafi kolacan etmek zorunda kalicaz, yazik.
  • 2011 mart cikisli house of balloons albumuyle yardiran, torontolu abel tesfaye'den olusan tek kisilik grup.
  • yeni şarkısı often'da nükhet duru'yu sample'layan sanatçı. müthiş bir prodüksiyon olmuş. orjinali bu denli hüzünlü olan bir eseri yüksek pitch'le sample'layıp seks kokan bir slow jam'e koymak da ayrıca güzel bir tezat olmuş.
  • şuh bakışlı, palmiye saçlı, kadife sesli olup erotik şarkılara imza atan yeni nesil yıldız.