şükela:  tümü | bugün
343 entry daha
  • beklentiler dogru cikarsa yarin yeni bir casting duyurusu yapilacak dizi.

link

tabi baska bir duyuru da olabilir bilmiyoruz, ama eylul'de cekimler baslayacagina gore casting olmasi kuvvetle muhtemel.
  • yarın büyük ihtimalle rand al'thor castı açıklanacak olan dizidir.
  • rand al'thor karakterini oynayacak oyuncu olarak josha stradowski secilmistir..

kaynak

https://www.instagram.com/…ei/?igshid=1lnivvus510ot

edit: egwene ve nynaeve secimlerinizin icine sicayim!!!!
  • oyuncu kadrosu açıklanmış dizi.

rand al'thor - josha stradowski
    perrin aybara - marcus rutherford
    matrim cauthon - barney harris
    egwene al'vere - madeleine madden
    nynaeve al'meara - zoe robins

taveren üçlümüzü gayet beğendim, beklediğimden çok daha iyiler. egwene ve nynaeve ile de diversity'e gitmişler işte yapacak bir şey yok.
  • sjw bokuna kurban gitmiş cast seçimine sahip dizidir. yine alakasız bir şekilde ana karakterler siyahi yapılmış. hatta yanılmıyorsam egwene casti hint kökenli. devamında uzakdoğulu elayne, türbanlı verin, siyah saçlı aviendha ve sarışın ve gay lan bekliyorum ben. cidden bu social warrior boku yok olup gitsin artık. dizi ve filmlerdeki alakasız karakterleri siyahi yapmakla bir boka yaramıyorsunuz maalesef. hatta bu gereksiz duyar asıl faşizm amk ya...
  • arkadaş bunlar tworivers ile shara'yı birbirine karıştırmış sanırım.

hayalimde oluşturduğum; ki hadi beni geç, kitapta tasvir edilen karakterlerle zerre alakaları yok. bir tek rand al'thor castingi biraz yaklaşmış o kadar.
  • rand seçimi fena değil. elemanın gözü mavi değil ama zaten birebir aynısının olmasını beklemek ütopik olurdu.

böyle büyük bir evrende ırkların önemi de büyükken, hala nasıl araya zorlama siyahi casting eklemeye çalışıyorlar akıl alır gibi değil. esmer tenli biri görülünce o seride "bu adam seanchanlı" fikri oluşması gerekirken, dizi izlerken böyle bir derdiniz olmayacak. ten rengi tamamen önemsiz.

hollandalılar bu duruma üzülmüştür eminim çünkü aiellerin tamamının hollandadan cast edileceğini düşünüyordum. araya zenci bi aiel de eklerler şimdi. çünkü why dı fak nat?

hatta bi de min, elayne, aviendha'da woke olayına girerlerse tadından yenmez. düşünsenize 3'ünün bir olup bi myrddraal indirdiğini.

bunlardan daha beteri: dark one'ı seslendirenin kadın olması...

fenalık geçiriyorum galiba şu an.

not: mat de cuk oturmuş sanki
  • witcher bir bu iki politik doğruculuğa kurban edilecekler.
  • iki nehirli kızların castingi üzmüştür.
  • perrin ve nyaneve cast seçimi üzdü. diğerleri gayet iyi. okuduğum kadarıyla ikisi de beyaz tenli. nyaneve kısa boylu olduğundan zoe robins'i boyundan (1,72) dolayı seçmiş olabilirler ama perrin dediğin karakter thor gibidir. uzun boylu, yapılı, sakallıdır. her yönüyle bir celtic erkeğidir.

egwene'e dokunmayın, harika olmuş. tam hayalimdeki egwene. kitaplarda da koyu tenli olarak tasvir edilir.

rand süper.

tanım: iki sezon sonra iptal edilecek dizi. maalesef.
33 entry daha