şükela:  tümü | bugün
 • suriye'de batı desteğiyle kurulmuş sözde sivil savunma ekibi. white helmets olarak da bilinebilir.

  ekip yangın & bombalama vs. gibi olaylarda halka ve terör örgütlerine yardım etse de, bu ekibin başlıca görevi, özellikle batı medyasında yer edinip, olmayan kimyasal saldırılar ile ilgili sahte videolar ve fotoğraflar çekerek kamuoyunu yanıltmak, ve suriye üzerinde uçuşa yasak bölge oluşturulması için lobi faaliyetleri yürütmektir.

  esad klor gazı kullandı, bugün 10 kişiyi klor gazından kurtardık vs gibi masallar anlatır, yalandan vakalar yaratıp profesyonelce çekilmiş fotoğraflar paylaşırlar. yangın tüplerinden çadırlarına, ambulanslarından itfaiye araçlarına kadar her şey türk ve ingiliz malıdır.

  muhtemelen haziran seçimleri öncesinde bunların yalan dolu propagandaları dayanak gösterilerek rte tarafından çeşitli hamleler yapılacak. bekleyip göreceğiz.

  bu arada ülkenin kuzeyindeki tek klor fabrikası muhaliflerin elindedir ve bu katiller yüzünden hatay, gaziantep ve şanlıurfa büyük risk altındadır.
 • saldırıda yaralanan çocuğun ambulanstaki fotosu tezgahlayan oluşum. gözüken o ki bu sefer derslerini iyi çalışmışlar ve dünya toplumlarını kalplerini titretmeyi başarmışlar.

  kaynak: http://haber.sol.org.tr/…muze-inanmali-miyiz-166226
 • orlando von einsiedel tarafından 2016 yapımı belgesele de ismini vermiş grup. bir belgeselde 'bir insan kurtarmak, bütün insanları kurtarmaktır.' diyen temiz yüzlü beyaz kasklıya bakıyorum, bir de liveleak'de infaz seyredip, ceset torbası getiren beyaz kasklıya bakıyorum. ikisinin de kaskı tulumu aynı. ben anlamıyorum...
 • emperyalizmin piçleri.

  amk sahtekarları sizi! her birinin kafasında aksiyon kamerası. tek dertleri sahte video ve fotoğraflarla propaganda yapmak. salt insan hayatı düşünen insan bu kadar reklama ihtiyaç duymaz zaten.

  bugünlerde götleriniz halep'te üç buçuk atıyor mu sermayenin piçleri? umarım her birinizin beyaz kaskı tek mermiyle delinir! kafanız içindeyken tabi.
 • abd/ingiltere tarafından kurulan, george soros tarafından fonlanan, akp eliyle kızılay ve akut tarafından desteklenen el kaide bağlantılı örgüt.

  (bkz: #65558006)
 • teroristlerden olusan bir grup.

  bu isin iyice boku cikti.

  https://twitter.com/…scat/status/801013753697435648

  adamlar resmen film cekiyor... terorist ve kafa kesici olduklari da iddia edilmisti onceden.

  kanadali bir gazetecinin de bunlar hakkinda ilginc bir konusmasi var.

  https://www.facebook.com/…987541496961/?pnref=story
 • aynı zamanda, eylül 2016'da netflix platformunda ve toronto uluslararası film festivalinde gösterime girmiş, ortalama bir hollywood filmine denk bir bütçeyle çekilmiş, abartılı ve propaganda kokan belgeselin adı. kendi masum insanını vuran esed zulmüne karşı sivillere yardım eden iyilik meleği insanlar, yersen.
 • bu orospucocuguklarinin belgeseli oscar 2017 icin aday. hollywood liberalleri kim trump a en okkali fuck you yu cekecek diye tartisirken bunlari da alkislayip goz yasi dokmeyi ihmal etmeyecektir tabii.
 • ahahha lan bi de odul aldilar yaa:) valla turkiye'ye saka gibi ulke falan diyoruz da komple dunya saka gibi:)
 • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak eylemini gerçekleştirenlerin arasına akademi'de katılmıştır. sahtekar ve vicdansızlara üstelik ödül verdiler.