• open world bir oyun olduğu, cyberpunk 2077'den önce çıkacağı ve 5 şubat'ta hakkında birtakım açıklamaların olacağı bilgileri cd projekt tarafından adı geçen oyunun trailer'ında dünyaya sızdırılmıştır...
 • oyunla ilgili ilk bilgiler için şuradan buyrunuz. allah.
 • en sevdiğim oyunlar arasında yerini almış olan witcher'ın yeni bölümü. buyrun güzel bir developer teaser: http://www.youtube.com/watch?v=8gisyupikco#!
 • ikinci oyunun en büyük eksikliği, ilk oyunun atmosferini sunamaması ve kısıtlı haritasıydı. halbuki oyun mekanikleri, dövüş sistemi, her şey öyle yerli yerindeydi ki, open world bir oyun olsa tadından yenmezdi. 3. oyunda skyrim'in haritasından %20 daha büyük bir harita olacak olması harika bir şey o yüzden. umarım open world yapılır da istediğimiz gibi gezeriz. atmosferi ve oynanış stilini de bozmazlarsa efsane bir oyun olur.
 • rivialı geralt* 'ın son tangosu. özleyeceğiz seni, reyis.

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=wecw2s2u3rw
 • şimdiden oyun tarihine adını altın harflerle yazdırmış serinin son oyunu. müziğini duymak bile duygusal buhranlara sürüklemeye yetiyor, bir fena oldum yemin ederim.

  2014'ü çok uzak bir tarih olarak gören kardeşlerime, bu zaman zarfında kafayı kırmamak için witcher 1-2'yi, skyrim'i, dragon age origins'i, assassin's creed serisini tekrar bitirmelerini, arta kalan zamanlarda fm 13 ile o kutlu günü beklemelerini, mümkünse o vakte kadar ölmemeyi yüce allah'tan niyaz etmelerini salık veririm.
 • bir bethesda, bir d&d esintili eski bioware tadını yakalamayı başarmış polonyalı stüdyonun yeni ürünü. yine de bahsi geçen stüdyoların totalde yaptığı işe ulaşabilmeleri için en azından iki tane daha başyapıta ihtiyaçları var.

  franchiseın değil, geralt of rivia'nın son hikayesi olacağı bahsi geçmektedir. stüdyo lideri badowski seriyi sonlandırdıklarını söylerken, the witcher franchiseına farklı bir yoldan devam edeceklerini söylemiş ceo kacinski. anlaşılan onlar da ne yapacaklarının farkında değiller lakin altın yumurtlayan tavuğu kesmeyecekleri de çok açık. yennefer tarafına dönebilirler, kitaplara göz gezdirmiş kişiler anlayacaktır ki orada hikaye geralt tarafına göre çok daha komplike. cesaret edip girerlerse işte o zaman bir bethesda, bir bioware kalibresine ulaşabilirler.

  http://www.gamechup.com/…e-franchise-will-continue/
 • artık geralt'ın kişisel iç meselelerine yoğunlaşacağı sonucu çıkan yeni oyunumuz. neredeyse hergün yeni video yayınlıyorlar. teaser kalmayacak ellerinde bu gidişle. yennefer sana geliyoruz. daha çok var yahu ne diyorum ben.
 • --- spoiler ---

  witcher 2'nin dlc'lerinden birinde cynthia ile yaptigimiz bir gorev var. gorevi tamamlayinca sonunda cynthia sizinle ilgili bir bilgiyi paylasiyor.soyledigi sey ise gayet sok edici. nilfgaard ajanlari, geralt'i wild hunt ile gormustur. lakin wild hunt'i takip ederken degil! raporlara gore geralt, hunt'in bir parcasi halinde, spectral bir goruntuye sahiptir. birkac nilfgaard ajani, bu raporu verdikten sonra yalan ifade verdikleri gerekcesiyle idam edilmistir. ayrica, cynthia;nin soyledigine gore nilfgaard imparatoru, geralt'i oldukca yakindan takip ediyor.

  saniyorum 3. oyunda hunt'in maksadi ve insanlari neden kacirdigini ogrenecegiz. muhtemelen, geralt'in hunt'a katilmasi durumu bir istisna, zira geralt, hunt'in takipcilerinin geldikleri dunyada elf oldugunu zaten belirtmisti. bir diger soru da hunt'in nilfgaard ile bir iletisim icerisinde olup olmadigi. imparatorun hunt ile yennefer sayesinde iletisime gecmis olmasi ve kuzey kralliklarina yapacagi saldirida hunt ile isbirligi yapmasi olasi. bir diger olasilik, nilfgaard istilaya basladiginda hunt'in da bir anda geralt'in dunyasina savas acmasi.

  kisaca, isler cok karisacak gibi. merakla bekelemkteyiz.

  edit: o degil de ilk oyundaki kaer morhen witcherlarina ne oldu lan? hic haber almadik adamlardan.

  --- spoiler ---
 • hakkında oyungezer şöyle bir ön inceleme yapmış.

  http://oyungezer.com.tr/…cher-3-wild-hunt-ilk-bakis

  2. oyunun başını oynayabilmiş biri olarak(diğer oyunlardan sıra gelemedi bir türlü) şu yorum üzerine bu seriye daha ciddi bakmaya başladım:

  sizi bilmem ama witcher serisinin benim kalbimde çok ayrı bir yeri vardır. ilk oyununun çıktığı zamanı hatırlıyorum da… içinde saf iyi ve saf kötü karakterlerin olmadığını fark ettiğimde rol yapma oyunlarına olan bakış açım tümüyle değişivermişti. iyilik timsali rahipler, soylu şövalyeler ve halkın güvenliği için hayatını tehlikeye atan şehir muhafızları yoktu çünkü bu dünyada. herkes ama herkes, hatta oyunun baş karakteri geralt bile kendi çıkarını her şeyin üzerinde tutuyordu.
hesabın var mı? giriş yap