şükela:  tümü | bugün soru sor
2260 entry daha
  • o listedeki oyunların çoğunu liseliler bilemeyeceğinden bilse de oynayabilecek zeka ve ingilizceye sahip olamayacağından dolayı normaldir bok atmaları.
  • uzun bir eleştiri yazısı yazacaktık malum tartışmaya ama üşendim tek bir parçasını paylaşacağım yazının sonra dağılıcaz:

--- spoiler ---

yan karakterler ise tarihin en taşşaklı adamlarından oluşuyor. tarihten bildiğimiz sokrates baş yan karakterlerden birisi. witcher'da baş yan karakter atın üzerinde sevişmekten başka bir işe yaramayan yennefer :)

--- spoiler ---

last of us'dan ellie yada bioshock infinite'de elizabeth falan boşuna uğraşmış yapımcılar. koy kardeşim bi platon koy kardeşim bi napolyon. hiç kafaları çalışmıyor yapımcıların o zaman ben onları sikerim.
  • madem odyssey ile karşılaştırılmış o zaman şu videolu karşılaştırmayı birakayım:

https://youtu.be/vvevrd1pgws

3 sene önce çıkmasında rağmen hala yeni oyunlarla yarışıyor witcher 3.
  • odyssey’i 15 saattir oynuyorum. bir şekilde kendini oynattırıyor ama witcher 3 ten aldığım havayı kesinlikle odysseyden alamıyorum. sebebi nedir bilmiyorum.

belkide witcher’ın müziklerindeki veya hikayesindeki duygusallık bizleri bu kadar etkiledi bilinmez.
  • assassin's creed odyssey ile karşılaştırmak için ne içmek gerekiyorsa aynısından istediğim şaheser.
20 entry daha