şükela:  tümü | bugün soru sor
2265 entry daha
  • 3. kez bitirdiğim oyun. başarımların hepsini tamamladım evreninin müptelası oldum.

oyunun bir sürü eksiği, saçmalığı olsa da daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu. sadece oyun olarak ele almak yanlış, bu bir sanat eseri. sadece müzikleri bile yeter bu tanımlama için.

--- spoiler ---

oyunu üçüncü oynayışımda diyaloglara biraz farklı cevaplar verdim.

kaer morhen'de vesemir, uma'yı mezarlığa götürünce öteki witcher dostlarımızla içtiğimiz bölüm var. sarhoş olup diyaloglara değişik cevaplar verince yennefer'in megaskopundan öteki sahireleri çağırıp grup yapma fikri düşüyor aklımıza, sahireler korkmasın diye de yennefer'in giysilerini giyip öyle çıkmaya karar veriyoruz. sahireler yerine yanlışlıkla alakasız bir adamla görüntülü konuşma başlatınca kadın kıyafetleri giymiş üç erkek görüp korkup bağırıyor haliyle. ardından yennefer gelip bizi azarlayıp yataklarımıza yolluyor çocuklar gibi. oyunun en komik kısmı olabilir.

--- spoiler ---

witcher 4 kesinlikle çıkmalı ama bu saatten sonra yani bu oyundan sonra ne yaparlarsa yapsınlar arşa çıkan beklentilerin altında kalır.
  • yeryüzünde şuana kadar yapılmış en mükemmel oyundur. evladiyeliktir. oyunların tanrısıdır.
  • oyun tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyunudur. eğer ki herhangi bir oyunu bu oyunla mukayese etmeye çalışıyorsanız çok üzgünüm ama delüzyonel bozukluk mensubu birisinizdir. ya da herkesin beğendiği şeyi beğenmiyorum, ben sizden farklıyım demeye çalışan bir ergensinizdir.
  • adam toplamda 308 entry girmis 300 u bu baslik uzerinde amk

lan oglum tamam guzel babaniz yapti oyunu kollamanizi anliyoruz, yeter artik. oyunun yapimcilari bu kadar ovmedi amk birakin metascore soylesin son sozu

tanim: metascoredan 93 puan alan oyundur
  • savaş mekaniklerini beğenmediğim, hikâyesi güçlü oyun. ayrıca oyundaki silah sistemi de sıkıcı. dünyanin en iyi oyunu diyemem zevkler görecelidir, ama iyi hikayelerden olduğunu kabul ederim.

(#85424736) ayrıca bu arkadaş takintili sanirim. girdiği entrylerin yuzde 90 i witcher 3 basligi altında. toxic birine de benziyor.

not: oyunu yarıda bıraktım. 3 kere silip yukleyip yeniden baslamaya calistim ve olmuyor sıkıcı.
  • çaylakken hep yazar olup bu oyunu övdüğüm günleri hayal ettim.* artık yazarım salın beni gençler, şu sanat eserini daha çok öveyim.
  • sanirim koca oyunu bitirip, 1 kere bile sex yapamayan beceriksiz benim
  • bağımlılıktır oynamayın. hele bir de sevgiliniz varsa daha kaotik bir ortam yaratma nedenidir bu oyun. ayrıca bitmesin diye hemen her yere yürüyerek gittiğim aşmış sanat eseridir. aklıma geldikçe entry girip övmeye devam edeceğim. hala oynayan arkadaşlar varsa muhabbet etmek babında yeşillendirmelerini bekliyorum.

edit: şöyle de güzel bir medley koyalım epic the witcher 3 medley
  • bitmesin diye uzata uzata oynamıştım. ana görevlerin bir sonraki aşamasına her geçişim hem heyecan ve merak, hem de sona yaklaşmanın kaygısını taşıyordu... bütün yan görevleri bitirmeden ana görevlerde ilerlemek istemiyordum...

nihayet bir gün korktuğum, kaçınılmaz son gerçekleşti ve oyun bütün eklentileriyle bitti maalesef... bitmeye yaklaşırken üzüntü duydum... eşsiz anılarımdan sonsuza kadar ayrılıyor gibi hissettim...

tekrar oynamayı isterdim ama sorumlu bir insan olmam gerekiyor ve yeniden bir 100 saat gömmemem gerekiyor. bir süre kitaplarla idare etmek çok daha sorumlu bir davranış olur... yeniden başlamamalıyım... hayır.. bunu yapmamalıyım...
  • oyuna 5 saat dayanabildim. salak bir oyun.
10 entry daha