*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • the witcher 2 'nin yakalaması muhtemel başarının ardından yapılmasına kesin gözüyle baktığım oyun.
 • open world bir oyun olduğu, cyberpunk 2077'den önce çıkacağı ve 5 şubat'ta hakkında birtakım açıklamaların olacağı bilgileri cd projekt tarafından adı geçen oyunun trailer'ında dünyaya sızdırılmıştır...
 • oyunla ilgili ilk bilgiler için şuradan buyrunuz. allah.
 • en sevdiğim oyunlar arasında yerini almış olan witcher'ın yeni bölümü. buyrun güzel bir developer teaser: http://www.youtube.com/watch?v=8gisyupikco#!
 • ikinci oyunun en büyük eksikliği, ilk oyunun atmosferini sunamaması ve kısıtlı haritasıydı. halbuki oyun mekanikleri, dövüş sistemi, her şey öyle yerli yerindeydi ki, open world bir oyun olsa tadından yenmezdi. 3. oyunda skyrim'in haritasından %20 daha büyük bir harita olacak olması harika bir şey o yüzden. umarım open world yapılır da istediğimiz gibi gezeriz. atmosferi ve oynanış stilini de bozmazlarsa efsane bir oyun olur.
 • rivialı geralt* 'ın son tangosu. özleyeceğiz seni, reyis.

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=wecw2s2u3rw
 • bioware'in, bethesda'nın konsol bebeleri için ürettiği dandik rpgler kenara çekilsin, geralt reyizin ak kobrayı salacağı oyundur.
 • şimdiden oyun tarihine adını altın harflerle yazdırmış serinin son oyunu. müziğini duymak bile duygusal buhranlara sürüklemeye yetiyor, bir fena oldum yemin ederim.

  2014'ü çok uzak bir tarih olarak gören kardeşlerime, bu zaman zarfında kafayı kırmamak için witcher 1-2'yi, skyrim'i, dragon age origins'i, assassin's creed serisini tekrar bitirmelerini, arta kalan zamanlarda fm 13 ile o kutlu günü beklemelerini, mümkünse o vakte kadar ölmemeyi yüce allah'tan niyaz etmelerini salık veririm.
 • bir bethesda, bir d&d esintili eski bioware tadını yakalamayı başarmış polonyalı stüdyonun yeni ürünü. yine de bahsi geçen stüdyoların totalde yaptığı işe ulaşabilmeleri için en azından iki tane daha başyapıta ihtiyaçları var.

  franchiseın değil, geralt of rivia'nın son hikayesi olacağı bahsi geçmektedir. stüdyo lideri badowski seriyi sonlandırdıklarını söylerken, the witcher franchiseına farklı bir yoldan devam edeceklerini söylemiş ceo kacinski. anlaşılan onlar da ne yapacaklarının farkında değiller lakin altın yumurtlayan tavuğu kesmeyecekleri de çok açık. yennefer tarafına dönebilirler, kitaplara göz gezdirmiş kişiler anlayacaktır ki orada hikaye geralt tarafına göre çok daha komplike. cesaret edip girerlerse işte o zaman bir bethesda, bir bioware kalibresine ulaşabilirler.

  http://www.gamechup.com/…e-franchise-will-continue/
 • artık geralt'ın kişisel iç meselelerine yoğunlaşacağı sonucu çıkan yeni oyunumuz. neredeyse hergün yeni video yayınlıyorlar. teaser kalmayacak ellerinde bu gidişle. yennefer sana geliyoruz. daha çok var yahu ne diyorum ben.