şükela:  tümü | bugün
  • ilk ekran görüntüleri yayınlandı 1, 2. bu sefer kuzeydeki savaştan uzak, kirlenmemiş, gayet nezih bir ortam olan toussaint'da geçiyor. tam emin olmamakla birlikte sanırım a night to remember trailer'ındaki yer burası, benzerlik var biraz. ayrıca yeni yaratık türü olarak bruxa, striga veya alp'ten biri oyuna eklenecek.
  • eurogamer'ın italya ayağına konuşan oyunun baş yazarı jakub szamalek'in hakkında oldukça olumlu düşündüğü expansion pack. kendisine göre blood and wine, ana oyundan çok daha iyi olacakmış.

düzeltme: imla
  • " gel vicdansız gel insafsız çağırmazdım acil olmasa " diyerek beklediğim oyun . ana oyun ve hearts of stone'u bitirdikten sonra içine düştüğüm boşluğu ancak bu doldurur . hadi be cd red elini azcık hızlandır . *
  • halen çıkış tarihi belli olmayan eklenti. dört gözle bekliyorum geralt reyizi.
  • steam üzerinden %10 indirimli olarak satın alınabilecek the witcher 3 oyunun ikinci ve son eklentisi. geralt of rivia'nın gözleri yaşartacağını tahmin ettiğim vedası olacak. blood and wine

edit: çıkış tarihi 31 mayıs.
  • ortamlara düşmesi ile infial yaratmış dlc.

kickass torrentte resmen saldırı başlamış (:
  • trailer'ından anladığım kadarı ile ismi allah allah kontesi kim sikti konulmak istenmiş ama ingilizce am günü yağmış.
  • hayvan gibi bug dolu bir dlc olmus. fast travel yapayim derken oyundan atmalar, olen bandit'in ayakta donup kalmasi, ata binme eyleminin belli bir sure icin imkansiz hale gelmesi gibi abukluklar girla gidiyor.

ayrica su loading screen'lerinin performansi biraz duzelmistir herhalde diye beklerken tam tersi baska baska ekranlarda bildigin donmaya varacak yavasliklar ortaya cikmis. inventory ekraninda bir tab'den digerine gecene kadar abartmiyorum 4-5 saniye geciyor bazen.

platform ps4 bu arada.
  • hiç "ama"sız, tartışmasız (ve açıkçası hayret ederek, çünkü ana oyuna taparak oynamıştım), ait olduğu oyundan misliyle iyi dlc.

heart of stone sonrasında beklentim, daha çok nostaljik(lan kaç aylık oyun? ne nostaljisi arsız köpek?) tadı eşliğinde karakterimi ve o evreni ziyaret etmekti. malum, oldukça uzun bir süre daha bir witcher oyunu görmeyeceğiz (bkz: cyberpunk 2077).

çok çok çok iyi. w3'ünü seven defansa gelsin abicim.

inventory donmaları ile ilgili bir ufak uyarım var, alchemy ve crafting için toplanan şeyler biriktikçe birikiyor gigantik bir hal alıyor. tabi oyuncu farketmiyor ama 50 ila 250 saattir oynuyorsun kardeşim, çok topladın. boşalt biraz. muhtemelen rahatlar o zaman.
  • millet oyunu aldı bitirdi bitirecek, ben daha kutulusu gelsin de oynayım diye bekliyorum.

tanım: ps4'e kutulusu daha gelmemiş oyun.