• hiddet ve huzun ile gecen, parcasi oldugunuz her hikayenin kalbinizi tekrar tekrar kirdigi, kan kokusunun ustunuze, olumun ruhunuza sindigi bir yolculugun ortasinda, beklenmedik bir anda oturdugunuz han taburesinden duymaya basladiginiz, priscilla'nin kalbinizi dele dele soyledigi sarkinin ismidir; geralt ve yennefer'in askini anlatir.

these scars long have yearned for your tender caress
    to bind our fortunes, damn what the stars own
    rend my heart open, then your love profess
    a winding, weaving fate to which we both atone

you flee my dream come the morning
    your scent - berries tart, lilac sweet
    to dream of raven locks entwisted, stormy
    of violet eyes, glistening as you weep

the wolf i will follow into the storm
    to find your heart, its passion displaced
    by ire ever growing, hardening into stone
    amidst the cold to hold you in a heated embrace

i know not if fate would have us live as one
    or if by love's blind chance we've been bound
    the wish i whispered, when it all began
    did it forge a love you might never have found?

once the last of us, ve simdi the witcher 3 wild hunt...
    oyunlarin artik sadece oyun olmadiginin en iyi kanitlari.

edit: ingilizce versiyonunu soyleyen kadin emma hiddleston. tom hiddleston'un kardesi kendisi.
  • günlerdir dilimde olan, kafamda defalarca tekrarladığım, bildiğim kadarıyla sözleri dandelion tarafından kaleme alınıp, priscilla tarafından seslendirilen parça. sakinleştirip gerginliğinizi alan bir özelliği vardır melodileriyle.
  • o enstrümanın tınısı sürekli aklımda çalan şarkı. oyunu türkçe yamasından sonra anlamlarıda insanı hüzünlendirmiştir.
  • game of thrones izlediğim şu günlerde kafamda sürekli çalan, dokunaklı the witcher 3 soundtracki.
  • dandelion tarafından kaleme alınmış, priscilla tarafından seslendirilmiş güzide parça.
    (bkz: the witcher 3 wild hunt)
    "ı know not if fate would have us live as one
    or if by love's blind chance we've been bound
    the wish ı whispered, when it all began
    did it forge a love you might never have found?"

son dize'de vurucu son ile bitirmiştir. biliyorsunuz ki yennifer ile geralt büyü ile birbirlerine bağlıdırlar. bu dizelerde ise bu sorunun cevabını arıyor, eğer cin bu büyüyü yapmasaydı, yine de birbirlerini severler miydi?

https://www.youtube.com/watch?v=kbvma8nhy30
  • emek kavramini cok guzel gosterir bu sarki bana hep. bir oyun icin verilen emegin bana gore en carpici orneklerinden biridir bu.

sadece ana hikayesi 50+ saat olan bir oyunun kucucuk bir bolumunde gecen bir sarki icin bu kadar guzel sozler ve muzik.

cd red project neden en saygi duydugum oyun firmasi sadece bu sarkiya bakarak anlayabilirsiniz.

size verdigim her kurus sonuna kadar helal olsun. 400 kusur saat oynadigim bir oyunu her seferinde ayni heyecanla baslatiyorsunuz adama.

tek kelimeyle mukemmel.
  • kafa dağıtmak için girilen oyunda insana dertlerden dert beğendiren muazzam şarkı.
  • "triss mi yennefer mi?" sorusunun cevabını apaçık bir şekilde ortaya çıkaran şarkıdır bu.

kitapları okumuş birisi olarak yennefer ile geralt'ın mazisini biliyordum. ama ilk 2 oyundaki hatıralardan mütevellit triss'e de kıyamıyordum açıkçası. sonra bu şarkıya geldi sıra. işte o anda bir kez daha hatırladım yennefer ve geralt'ın aralarındaki bağın gücünü. o saatten sonra zaten "triss'i seçen eller kırılsın!" kıvamına geldim.
  • (bkz: adamın amına koyan şarkılar)

türkçesi, bu şarkıdan sonra trissi seçen dombilidir taocudur anlamına gelen müthiş eser.
  • her halde dinlemekten en çok zevk aldığım aşk şarkısı bu. hatta sık sık dinlediğim tek aşk şarkısı bu olabilir.
hesabın var mı? giriş yap