şükela:  tümü | bugün
 • mark wahlberg, charlize theron, joaquin phoenix, james caan, faye dunaway, ellen burstyn gibi oyunculari bunyesinde barindiran 2000 yapimi bir film
 • çok güçlü bir kadroya sahip ama hiç sesi duyulmamış film. wahlberg'in sessiz mıymıy oyunu içinizi baymazsa, güzel bir film olduğu söylenebilir. oldukça basit ve sıradan bir konuya sahip. mark wahlberg hapisten çıkıyor, ailesi ve arkadaşlarına dönüyor ama orada dönen yasadışı işlere bulaşmak ile bulaşmamak arasında ikilemde kalıyor.
 • 115 dakikalık 2000 yapımı film.

  6 / 10.

  24.000.000 dolares bütçeli yapım gişede öyle bir çakılmıştı ki miramax ile yönetmen james gray "kanlı pıçaklı" olmuş ve aralarında derin bir husumet doğmuştu.

  bunun dışında gerçekten çok çekici bir kadroya sahip olan yapımda mark wahlberg, charlize theron ( siyah saçları ile filmde enfes bir halde, sevenerlerine ekleyelim ) , joaquin phoenix kimyası aslında fena bir seyirde değil. akademi adaylığı da bulunan james caan oldukça başarılı. oyunculuklar da genel olarak güzel ama hikaye hem fazlaca tahmin edilebilir hem de özellikle sonlara doğru pek akıcı değil.

  her eve imdb
hesabın var mı? giriş yap