şükela:  tümü | bugün
  • yakında adeta bir allahsızlığı yayma kürsüsü ajanı gibi ortalığı karıştıracak bilmemkaçıncı nesil sözlük yazarıdır. ayrıca bir ingilizce otoritesidir ve sakallıdır.
  • aynı yolun yolcusu olduğumuz, gelecek vadeden yazar kardeşimiz.
  • bir zombie apocalypse durumu sözkonusu olduğunda olacağım şey. çok hazırlıklıyım. ayrıca bir yazar varmış nicki bu olan.
  • erik gibi kütür kütür entry'leri olan ibretlik bir yazar.
  • ateyizler bu çocuğu da açıklasın demekte hiç şüphe duymadığım yazar.
  • kendisine uzun süredir özür borcum vardı, buradan yerine getireyim. evrimle ilgili tavsiye ettiği kaynaklara henüz göz atamadım ve kendisine geri dönemedim ama ilk fırsatta okuyup kendisi ile bu güzel tartışmanın içerisine tekrar gireceğim. bu arada "dinozorlar ile insanların aynı dönemde yaşadıklarına ilişkin yanılgımı" giderdiği için ayrıca teşekkür ederim. ben de ne malmışım arkadaş :)

bu arada kendisine "allahsızlığı yayma kürsüsü ajanı" diye hitap edilmiş ancak bu yazar bilim metodolojisinin gereklerini yerine getirdiği ve bundan sapmadığı için bu hitabın oturmadığını söyleyebilirim. işkembeden sallamayan, metodu takip eden bir yazar. kendisi ile her konuyu at gözlüklerinden arınmış bir şekilde tartışabilir, ondan yeni bir şeyler öğrenebilir ve ona bir şeyler öğretebilirsiniz. kısacası, zihni berrak.
  • artık sakallı olmayan yazar. koyuyor.
  • sözlüğün gereksiz üyelerinden birisi. kendi çapında eğlenen 17 yaşında bir troll.
  • nick altıma yapışmış bir troll. çoluk çocuk işte ağlayıp duruyo bana bunu yazdı şunu yazdı diye. sözlük bunlarla doldu taştı buranın da tadı kaçtı amk.