şükela:  tümü | bugün
  • ''siyasetten ve gündemden sıkılanları mutlu eden içerik paylaşım sitesi. eğlenceli galeriler, komik paylaşımlar, popüler videolar, hayata ışık tutan listeler, dekorasyon ve kendin yap fikirleri, ilham alacağınız tasarım ve çizimler, seyahat önerileri, sinema ve dizi dünyasından son haberler, ilişki rehberi, geyik haberler, meraklısına müzik, yemek, moda önerileri, kesin paylaşacağınız bilgiler, oyun ve teknoloji konusunda uzman yorumları ve tabii ki sosyal medya geyikleri''

şeklinde tanıtmışlar kendilerini. onedio, listelist tarzı bir site yani. yazılmamasına şaşırmadım açıkçası, bu tarz siteler pıtrak gibi çoğalıyor son 1-2 yılda zira. bir de vasisdas vardır bunlara benzer.

zamanla ne kadar farklı oldukları, (farklı olup olmadıkları) öne çıkıp çıkamayacakları belli olur zaten...

http://thegeyik.com/
  • az önce facebook üzerinden gelen bir paylaşım ile tanıştığım sitedir, başarılı işler var dedirtiyor.

bu tarz siteleri ciddiye almam normalde ancak paylaşımlar fena değil, sözlüğe bir bakayım dedim.
  • bir yıldan uzun bir zamandır ara ara girip okuyorum komik paylaşımlar azaldı içerik değişti ama hala takip
    edilesi bir site.
  • biraz önce facebook'ta içeriklerinden birine denk geldim ekşi sözlükte yazar bla bla diye başlıyor alttaki önerilerde baska bir yazarın nicki var. şimdi sözlük telif alıyor mu diyeceğim adamlar ekşişeyler'den önce biz yaptık deyip kanzuk'tan para istemesin??

reklam yapmak olmasın ama