şükela:  tümü | bugün
  • güzel entryleri olan bir yazar adayı.
  • biraz asabi
  • yazar adayı değil, artık resmen yazar. yazar olmuş iki gözümün çiçeği (sana bu gönülden çiçekler var, kıps)
  • benim de sohbet etmek istediğim fakat kendisine hakaret eden insan müsveddeleri yüzünden mesaj atamadığım yazar.

insanları rahat bırakın allah aşkına, kendi yaşadıklarını anlatıyor, size ne yani, hakaret etmek nedir?
  • yok kufurler hakaretler yuzunden ozeli kapamista yok bilmemne...
    onbinlerce kisinin oldugu bir ortamda yapacagin 3-5 tahmin illaki birilerine denk gelecektir.

ilgi delisi oldugu izlenimini veren bir yazardir.
  • serin hikayeler yazıyor, ilgili başlığı takip ettiğim için haberdar oldum kendisinden.

lakin "de" konusunda bir sıkıntı var yazdıklarında, "dahi" anlamındaki "de"yi bazen ayrı bazen bitişik yazıyor.
    ayrı yazılacak canım o, bitişik yazılmaz...

not: kendisini mesaja kapatmasa işbu entari yazılmayacaktı...
  • yürüdüğü yolların kalbi kadar temiz ve
    dikensiz olmasını dilediğim yazar.
  • yukarıda bahsedilenlerin aksine kendisiyle muhabbet etme şansım oldu, naif ve samimi bir yazar. yine üstteki suserlardan birinin de bahsettiği gibi "de" ve "da" larda sıkıntı büyük :). okurken içim ürperse de sıkmayan bir kalemi var, beğenerek okuyoruz. saygılar...
  • yazdıkları bi harika :)
  • mesaj atılmıyor ki. tuz yol yaptı diyecektim. belki nedenini öğrenecektim. ama kaba ve saldırgan insanların sözlü tacizleri sağolsun.