şükela:  tümü | bugün
  • insanı kanser eden türk distribütörün (muhtemelen korayspor) kurmuş olduğu site. kardeşim ben neden north face amerika sitesine girmek istediğimde zorla size yönlendiriliyorum? elinize ne geçiyor bunu yapınca? sitenizde doğru düzgün ürün listesi ve özellikleri mevcut değil. sadece ithal ettiğiniz üç beş mal var. markanız hakkında, bir ürünü hakkında bilgiye erişmek için global resmi sitesine bağlanmak istiyoruz. siz bize zorla yok kardeşim madem türkiyedesin neden başka ülkenin resmi sitesine girebilme özgürlüğün olsun ki diyorsunuz. aferi, bunu yapınca sitenizden binlerce tl'lik alışveriş yapmış oluyoruz.
  • almış olduğum yağmurluk yurtiçi kargoyla ulaştı. paketleme bir poşet içerisinde ve kargo poşetinde ürün yanında birde marka torbası karton paket gönderilmiş. durum bilgilendirme maili vs. olumlu şu yalnız çok fazla bir zaman olmadı com.tr olarak güya resmi distribütörü olarak faaliyet gösterdiğini görmekteyiz. markanın belli başlı ürünlerini çok severim bütçeye uyanlarıda alırım daha önce trendyol, karspor gibi siteler üzerinden temin edilen ürünler şu an mevcut sayfa üzerinde olması daha iyi olmuş. fiyatları bakımından sitede ürün sayısı az ayrıca beğenmiş olduğum ürünün bilgisini almak istedim ne yazık ki çağrı merkezleri konulara vakıf değil. sadece belli bir sayıda ürün ellerinde depolarında diğerleri mağaza bul seçeneğiyle franchising şeklinde mağazalara yönlendiriyor. anlaşın bunlar sadece web sayfası üzerinden satış yapmaktadırlar. zaten made in usa olması gereken ürünlerin çoğu çakma gibi china üretimli asya ülkelerinden gelmektedir açıkcası çok fazla mutlu etmiyor bu durum.

1-sitede ürün kodu yok. mağaza arandığında ürün isimleri paylaşarak aramaları yapılıyor.
    2-mağazalar arası bir stok sorgulama yok çünkü hepsi ayrı bir dünya franchising
    3-çağrı merkezi ürün hakkında net bilgi vermiyor yeterli değil bilgilendirme.
    4- bu kadar pahalı ürün satışı yapıp bu yazılanların hiç biri olmaması amatörlük.

not (sitenin üst çubuğunda bölge ve dil değiştirip diğer ülke sitelerine erişebilirsiniz site güvenilirdir)