şükela:  tümü | bugün
  • celta vigo'nun 20 kasım 1995 doğumlu belçikalı sol açık oyuncusu..

trabzonspor'la adı transferi konusunda konuşulmakta..
  • aci ama gercek; bir trabzonsporlu olarak biraz inceledigimde yusuf erdogan'in yandan yemisini goruyorum. teknigi yusuf'tan cok daha iyi ama geri kalan herseyi benzer. siz dusunun.
  • videosunu izledikten sonra kendisinin siyahi volkan şen olduguna karar verdigim futbolcu. adam geciyor hizli ama son hamlelerde surekli yerde kaliyor. castillo ve yusuf erdogan'in da oldukca benzeri. ne bileyim..
  • tam adı théo bongonda mbul'ofeko batomboat'mış. breh amk.
  • volkan şen'in koyusu.

ya o değilde ince eleyip sık dokuyan bir yönetim dedik. bu mudur ince transfer? satın almaya kalksan bu adamı sana 5 milyondan aşağı bırakmazlar. türk olsa bu adam, kayseriden almaya çalışsan 3 milyonluk adam. bu adam sene başından beri sende olsa kayseriye satmaya çalışsan bu+mustafa akbaş+zeki yavri=deniz türüç şeklinde ederi olacak. kiralık alsan ne işe yarayacak?

orada bedava zoran tosic var, almıyorsun. bebeğim neden böyle yapıyorsunuz amk?
  • vizyon diye yola cikan usta yonetiminin son hamlesi. hem zirveye oynayacak kadro sozu verip hem de en iyi ihtimalle volkan sen'in 3 model alti olabilecek cocuk transferi yapmak da ne biliyim pek vizyon degil sanki. hem de antalya'nin bile menez'i aldigi ligde. bize yine altincilik yolu gorundu malesef.
  • kiralanması için görüşmelere başlandığı kap'a bildirilmiş.

işi futbol olup da beğenmeyen görmedim.

bakalım futbol sektörü mensupları mı haklı çıkacağı, ekşi beğenmeme timi mi...
  • bu videodaki elemansa nesinin beğenilmediğini anlamadım. youtube videosu yanıltıcı olabilir ama sonuçta beğenmeyenler de bu videolarla görüş bildiriyor. benim izlediğim çocuk inanılmaz hızlı, gayet teknik ve güçlü. bitiriciliği zayıf mı bilemiyorum çünkü neredeyse bütün driplingleri faulle sonuçlanmış.
  • tam bir bal yapmayan arı gibi görünüyor. 5 adam çalımlar, müthiş hareketlerle ilerler, sonra pas hatası yapar. en sevmediğim oyuncu tipidir. adama yaptıkları videoda bile doğru düzgün pas atamıyor, orta atamıyor. ispanya gibi çok gol olan bir ligde bile 30 maçta 1 gol 3 asisti falan var. hücum bölgesinde oynayan oyuncuların skora etki etmeleri gerekiyor. adam bütün kariyerinde şimdiye kadar toplam 10 gol atmış ve sol kanat oynuyor. he desen ki gol atmıyor ama asist yapıyor, o da yok. yine bütün kariyerinde toplamda 20 asist yapmış.

bu transferde trabzonspor adına tek olumlu nokta kiralık geliyor olması. sene sonunda kolay gönderilecek.