• airport avm'deki mağazasına girince şu aralar erkek giyim konusunda en tutarlı ürünleri görebileceğiniz mağazaya sahip olduğunu düşündüğum marka. new age ya da moda saçmalıklarını bir kenara atıp verdiği paranın karşılığında fiyaka atmak ya da reklam yıldızlarını beslemek yerine iyi giyinmek isteyenler tercih edebilir. ben bu kadar çeşit, dokuma tipi (pamuklu, yünlü, polyester vs.) ve bu kadar beden imkanını başka hiçbir mağazada görmedim.
  • sözlükte şimdiye kadar başlık açıklamamasına pekte şaşırmadığım erkek giyim markası , sade şeyler arayan muhafazakar sayılabilecek büyük bedende de ürünler bulunan markanın kumaş kalitesi fiyatına göre piyasanın üstünde olup indirim zamanında fiyatlar/performansta zirve yapmaktadır.aynı firmanın adını anımsayamadığım kadın giyim firması da mevcut genelde mağazaları yan yana oluyor.mağazalarında genelde kendi terzileri olmasıda büyük avantaj.tek eksikleri ise fermuar kaliteleri diyebilirim almadan iyi kontrol edin.
    teori tekstil
  • sağ olsun hanım bana buradan dört tane tişört almış.

almışta bu nasıl bir kalitesizlik arkadaşım ya? nasıl bir naylondan yaptınız siz bu tişörtleri?

durduğum yerde beni yaksın, hayvan gibi terlemek istiyorum diyenler varsa buyursun alsın oradan tişört!
  • konkordato ilan etmiştir.haber
  • bir zamanlar alışveriş yaptığım ve aldığım bazı ürünlerini hala kullandığım mağaza. birçok mağazasını kapatmış sanırım. kaliteli ürünleri vardı.
  • kale outlet center'daki mağazasında inanılmaz ucuz fiyatlara son derece kaliteli ürünler satan marka. 2005 senesinden beridir kullandığım taş gibi montu var, bu hafta sonu yine gittim, 6 tişört ve 1 tane kaban aldım, sadece 200 lira verdim.
hesabın var mı? giriş yap