şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • elinde bir miktar uçuş indirimi bulunan yazar.

frontier, monarch, easyjet, jetstar, scott veya peach havayolları ile planları olanlar bir yeşillendirsin.

sadece easyjet için telefonla almanız lazım bileti zira adamların online kod kullanma sistemi yok. lanet olası kraliçe.

kodların alt-üst limiti yok.

hala günceldir.

ulan monarch battı iyi mi? neyse diğer havayollarına ek olarak allegiant eklendi, haberiniz ola.

hala var lan.
  • edit: anında entry'sindeki cümleleri değiştirmiş.

bu nispeten orijinali: https://i.hizliresim.com/8nknqk.jpg
    bu da değiştirdiği hali:
    https://i.hizliresim.com/zown8k.png

ne yaparsa yapsın, cümleleriyle nasıl oynarsa oynasın, yazdığı şeyler, verdiği öğütler çok kötü çok...

#70865179 "buna argo laf atmak, tecavüze etmek dahil, başına bunlar gelmeyecek olsa, sen yoldan geçerken birisi tatlı tatlı laf atsa, ne olur? ne kaybedersin? sevgilinin sana çok güzelsin demesinden ne farkı var tanımadığın biri adabıyla laf atınca? güler geçeresin, hoşuna bile gidebilir. evet, benim bacıma yapsalar soruları mı geliyor? gelsin, atsınlar.. ne olacak? burada bahsettiğimiz şey yasaya göre suç değil. "

"tecavüz olmadığı sürece" kadınların kendilerine atılan tatlı lafları sineye çekmesini öğütleyen şahıs. hatta kadınların hoşuna bile gidermiş laf atılması. ne kaybederlermiş ki zaten? hiiiç...
  • yazdığı entrylerin okunmadan yargılanmasını garipsemeyen yazar zira çomarın varlığının farkında ve onları kabullendi.

--- spoiler ---

entrymde yazmışım, böyle böyle soracak yazarlar varsa diye ve izahını eklemişim aynı entrye, çomar gelip bana beklediğim ve cevabını peşinen yazdığım soruyu soruyor ve kendisini entrye yönlendirince 2. kez küfrü ben yiyorum.
    --- spoiler ---
  • tam 20 dakika boyunca, 8 yıldır piyasada olan ve dünya genelinde bilinen bitcoin'inin nasıl alınacağını arayıp bulamayan, üstüne bitcoin hakkında bilgi verenlere hakaret eden yazarımsı.

direkt engelleyip geçin.