şükela:  tümü | bugün soru sor
  • göze bulaşması halinde son derece yakıcıdır. bu yüzden elle değilde, oldukça geniş kapağı ile sürülür. kesinlikle ele ve sonra da göze temas ettirilmez. entry'nin girildiği tarih itibariyle fiyatı 11 küsür ytl'dir. bilek burkulmalarında en çok tavsiye edilen ilaçlardan bir tanesidir.
  • (bkz: rheumon gel)
  • titreyen bacaklarda gece yatmadan once kullanilirsa, sabaha yenilenmis olarak uyanmayi saglayan kas gevsetici krem. kokusu orta hallidir, bir vicks kadar islemez insanin herseyine.
  • ferahlık falan veren bir jel değildir, bilakis iğne iğne yanma verir ve kas tutulmalarında, sinir sıkışmalarında nefis bir ilaçtır, ertesi gün tekrar sürülürse daha da iyi tedavi eder...
  • arkadaşı fastjel ile boyun ağrılarının vazgeçilmez ilaçları. yalnız bağışıklık gibi bir durum varsa sıçarız, hayat sekteye uğrar.
  • kas gevşetici etkisi olmayan krem. içerisinde bulunan etofenamat,nonsteroid antienflamatuar dır. nsai ilaçlar analjezik(ağrı kesici),antipiretik(ateş düşürücü) ve antienflamatuar(enflamasyon önleyici) etkilidirler. ayrıca bu kremin içerisinde benzil nikotinat bulunur. bu madde ise kremin uygulandığı bölgede lokal ısı artışı yaparak tedaviye destek sağlar.
  • kulunç ağrılarına da iyi geliyor. bugün ilk defa sürdüm. iki gündür çektiğim ağrı ve acıyı nispeten azalttı, bir süre kullanırsam daha da iyi gelecek gibi hissediyorum. verdiği his yanma, sıcaklık ve biraz da uyuşma.. kendisi tek umudum.
  • kullanırken dikkatli olunması gereken kimyasal. sürüldüğü bölgede hızlı bir ısı artışı meydana geliyor e havalarda sıcak derken bir bakmışsınız ki domatesten hallice bir renge boyanıp, acıssodan beter bir tada bürünmüşsünüz, alelade yıkarsanız da su damlaları aktığı her yere zehri taşır, bedeniniz oluk oluk kırmızı desen çalışmalarına sahne olur. ehliyetsiz kullanılmaması gereken bir ilaç aman dikkat.
  • hassas ve alerjik bir cilde sahipseniz bunu sürdükten sonra bir anda vücudunuzun tamamı kıpkırmızı olup kabarabilir*. aman derim..
  • eczanın söylediğine göre hem kas gevşetici hem de ödem sökücü kremdir.