• kulunç ağrılarına da iyi geliyor. bugün ilk defa sürdüm. iki gündür çektiğim ağrı ve acıyı nispeten azalttı, bir süre kullanırsam daha da iyi gelecek gibi hissediyorum. verdiği his yanma, sıcaklık ve biraz da uyuşma.. kendisi tek umudum.
  • kullanırken dikkatli olunması gereken kimyasal. sürüldüğü bölgede hızlı bir ısı artışı meydana geliyor e havalarda sıcak derken bir bakmışsınız ki domatesten hallice bir renge boyanıp, acıssodan beter bir tada bürünmüşsünüz, alelade yıkarsanız da su damlaları aktığı her yere zehri taşır, bedeniniz oluk oluk kırmızı desen çalışmalarına sahne olur. ehliyetsiz kullanılmaması gereken bir ilaç aman dikkat.
  • ferahlık falan veren bir jel değildir, bilakis iğne iğne yanma verir ve kas tutulmalarında, sinir sıkışmalarında nefis bir ilaçtır, ertesi gün tekrar sürülürse daha da iyi tedavi eder...
  • 2 gündür iki bacağım baldırdan kasığa kadar tutuk, üstüne bir de 8 saat kliması köklenmiş araba kullanınca iyice perte çıktı bacaklar. eve girer girmez sürüne sürüne buldum bu naleti. her zaman kullandığım gibi kapağıyla ova ova iki baldırımı da sıvadım.

ulan on dakika içinde her tarafımı kızarttı pezevenk, yıkayınca belâma atlayacağını da biliyorum, aldım keseyi, ıslatıp ıslatıp bacağı kazıdım, yine de bana mısın demedi, yetmezmiş gibi ölümüne kaşınmaya başladım, silverdin'le anestol'ü karıştırıp sürdüm, bu sefer daha da çılgın gibi kaşınmaya başladı, en son dayanamadım doldurdum küveti, defne sabunuyla yarım saat yıkadım, çıkınca da vantilatörü aldım kucağıma, anca sakinledim ama vantilatörü kucağımdan bırakamıyorum. işin kötüsü evde bunun yakmayan versiyonu olan rheumon gel'i analjezik krem ararken bulmuş olmak, neyse sözün özü yazın bu sıcağında gergedan derisine de armadillo derisine de sahip olsanız bu nalet şeye bulaşmayın.
  • kas ağrısına iyi gelen, sürülen yeri kırmızı yapan, sıcaklık hissi veren krem. tek başına çok etkili değil ama ağrı kesici ya da kas gevşetici ile kullanılınca iyi geliyor.
  • titreyen bacaklarda gece yatmadan once kullanilirsa, sabaha yenilenmis olarak uyanmayi saglayan kas gevsetici krem. kokusu orta hallidir, bir vicks kadar islemez insanin herseyine.
  • göze bulaşması halinde son derece yakıcıdır. bu yüzden elle değilde, oldukça geniş kapağı ile sürülür. kesinlikle ele ve sonra da göze temas ettirilmez. entry'nin girildiği tarih itibariyle fiyatı 11 küsür ytl'dir. bilek burkulmalarında en çok tavsiye edilen ilaçlardan bir tanesidir.
  • (bkz: rheumon gel)
  • dikkatli kullanılması gereken ilaçtır. üç gün evvel dizim ve bileğim ağrıyor diye sürdüm yatarken, az kesildi ağrısı; fakat sabah bir uyandım ne göreyim? bacağım kaşınıyor! ama ne kaşınmak! kızarıp şişti mi bir de? hele bir de alev alınca, teey tey tey! alerji yaptığı sağlıklı fikrine bir arkadaşa sorunca ulaştım. bebelerin alerji doktoru da da onaylayınca avil şurup içtim, daha artarsa acile gitmemi önerdi kendisi. bereket avil fayda etti de ertesi güne azaldı, daha ertesi gün de epey geçti. pandemi olmasaydı acile giderdim yalnız, buna eminim.

not: ilk kullanışım değil. ama yine de alerji oldu. etken maddeleri mi değişti anlamadım.
  • hassas ve alerjik bir cilde sahipseniz bunu sürdükten sonra bir anda vücudunuzun tamamı kıpkırmızı olup kabarabilir*. aman derim..
hesabın var mı? giriş yap