• romatizmalara,eziklere ve kas zedelenmelerine iyi gelen, kırmızı bir tüpte bulunan merhem.
  • sloganının "ısıtarak rahatlatır" olduğu santa farma'dan çıkan merhem.
  • sırt ağrılarımdan mütevellit diğer ilaçlara ek olarak verilmiş merhem-krem; bir haftadır sorunlu bölgeye günde iki kez uygulamaktayım fakat bu gün kendim sürmek zorunda kaldım malum ulaşılması zor olan iki kürek kemiği arası nahiyesinde olduğundan değişik tekniklerle ulaşmaya sürmeye yedirmeye çalıştım, neyse 20 dakika sonrasında kaşıntıyla karışık bir acı peydah oldu önemsemedim ( çünkü talimatında da yazıyor ısırma kızışma normaldir diye) 5 dakika sonrasında dayanılmaz bir acıya dönüştü aynada baktığımda esas her zaman sürülen yerin haricindeki sürmüş bulunduğum her yer mora yakın kızarmıştı, elimin üst kısmıda, acil duşa girip bol suyla yıkadım bir süre sonra geçti fakat bayağı ızdıraplı bir deneyimdi.bu meret yemek seçer gibi yer seçiyor demek ki, tamam alerjik bir bünyeye sahibim ama ağrı yaşadığım yerde 1 hafta boyunca niye olmadığı düşündüren bir hadise.
  • doktorun ''mümkün olduğu kadar az sürün'' dediği, tahriş yapabilen, romatizmal hastalık kremi. sorunlu bölgeyi ısıtarak rahatlatır.
  • ağrıyı azaltmada çok etkili olduğu söylenemez. omuz ağrılarım için kullanıyorum, değdiği yeri kızartmaktan ve kısa süreli bir sıcaklık sağlamaktan başka pek etkisini göremedim.
  • bir krem. yazılanları okuyunca ben uzaylı mıyım dedim içimden. bol bol sürdüm ne bir kızarıklık ne de yanma hatta ısınma

edit: 50 kullanımda ilk defa kıpkırmızı kızarttı. ama hala yanma ısınma yok
  • hiç bir yanma, kızarma vs. yaşamadım. yazılanları okuyunca formülü mü değişti acaba diye düşündürdü.
  • uygulamadan sonra bende hiçbir sıcaklık hissi oluşturmayan krem.
    ya da bana etki etmedi, günahını almayayım.
  • biraz önce hastahaneye beni götürün diye yalvartan krem.

kas gevşetici ilaçlara alışık bünyem , eczacıya ver bir şey dedi. sıcak duştan sonra sürdüm bi güzel. aradan beş dk geçince bağırmaya başladım zira kremin değdiği her yer kıpkırmızı. yanlışlıkla elime koluma değdirmişim oralar bile parmak lekesiydi.

iki kere duşa girdikten yarım saat sonra azalmaya başladı , daha tam geçmedi sayılır. ama kullanmadan benim gibi boca etmeyin. hele beywz tenliyseniz küfredersiniz.
  • kaşıntı ve yanma hissi ile uykudan uyandiran merhemdir.
    banyonun ardından cıplak sırtı mutfak karolarına yatırarak, kaşıntıdan kabaran vücudu serinletmek gerekebilir.
hesabın var mı? giriş yap