şükela:  tümü | bugün
 • soğuk havalara maruz kalacakları sıcak tutacak ve terletmeyecek içlik, çorap, bere, boyunluk gibi ürünleri bulunan tekstil firması.

  http://www.thermoform.com.tr/
 • ürünlerinin ne kadar kaliteli/kalitesiz olduğu hakkında kullanıcıların yorum yapmaması benim gibi muhtemel kullanıcıları düşündürtüyor. ekşisözlük bir kutsal bilgi kaynağıysa buralar da yeşillenmeli.
 • askerliğim sırasında yeşil olanını aldığım termal içlik markası. hem sıcak hem de soğuk hava için kullanılır. soğuk havada soğuğu çok geçirmez, sıcakladığınız zaman ise teri vücudunuzadan uzaklaştırır. uzun yürüyüşler için iyidir kısacası.
 • standart içliğini üç-dört yıldır kullandığım termal giyim markası.

  önce motor için kullanıyordum. sonra bisiklet için kullandım. gerçekten de teni kuru ve sizi sıcak tutuyor. hem de çok sağlam. o kadar kullanım ve yıkamaya rağmen hala kullanıyorum.
 • termal çorapları hepsiburada'da 5.95 tl'ye satılan markadır.
 • %95'i çoraplarına olmak üzere 3 yıldır iyi para verdim bu firmaya. bolca çeşitli güzel çorapları var. yürümek, koşmak, avlanmak, dağcılık vs vs için. askere de bunlardan aldığım 15-20 çorapla gitmiştim. seviyorum işte sıcak tutuyo.
 • üşüyorum. her zaman. yaz ve kış. ayaklarım ve göğsüm özellikle. yıllardır, kışın üşümemek için birkaç çorap üst üste giyiyorum. üç çorap giydiğimi de hatırlıyorum, ayağımda bot varken hem de. derken, deneme amaçlı thermoform'un termal çoraplarından aldım ve ayaklarımın üşümesi 'şıp' diye kesildi. ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. tek problem, çorapların üzerindeki thermoform yazısının eşşek kadar olması. reklam tabelası gibi dolanıyorum ortalıkta. firmadan biraz da göze hitap etmesini istiyorum yani. fonksiyonla birlikte estetiğe de önem vermeleri halinde gargamel'i bile görebileceklerine inanıyorum, kesin bilgi.

  edit piaf: internetten birkaç kere sipariş verdim ve şu anda neden her siparişte gelen çorapların diğerlerinden farklı renkte olduğunu, neden bazı çorapların diz kapağına kadar bazılarınınsa çok daha kısa olduğunu, neden düz renk bir çorap üretmediklerini, neden bir standartlarının bulunmadığını, bir de göbeklitepe'nin gizemini çok merak ediyorum.
 • yarim buff şeklinde bir ürünü var. ipeksi bir dokunuşa sahip ürün dışarıda ikide bir kaşkol sar-çöz derdinden sizi kurtarıyor. üstelik 50 arkadaş toplanınca yüzde kırka varan indirim yapabiliyor. bir de 5-10 lira için bile kesinlikle sizin e-posta adresinize fatura yolluyor. kredi kartı nakit fark etmiyor... 10 yıldır yerli mali diye bu firmaya pozitif ayrımcılık yaparım.