şükela:  tümü | bugün
  • numantian games tarafından hazırlanan, aralik 2017 içinde early access olarak steam'den satın alabileceğimiz, steampunk bir evrende geçen, rts * oyun. adından da anlaşılabileceği gibi, onbinlerce zombiye karşı yaşama mücadelesi verdiğimiz eğlencelik bir oyun bizleri bekliyor. youtube'dan oyun içi videolarını izlediğim beta versiyonu dahi ağız sulandırıyor. takip etmenizi öneririm.

buraya trailerini de bırakayım:
    they are billions

ilk izlenimler:
    steam'de early access 12 aralık 2017 olarak gözüküyor. dayanamayıp, orijinal oyunu satın almadan önce kırılmış halini indirdim. 2018'in en iyi rts oyunlarından olmaya kesinlikle aday. zamanın nasıl geçtiğini anlamadan 4-5 saat sizi ekran başında tutabiliyor. oyun oynamadığım sürede de, kendimi sürekli stratejik plan yapar halde buluyorum. ilerleyen günlerde oyun hakkında daha çok fikir sahibi olunca burayı editlerim. kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • uzun süredir gelmeyen ve beklenen zorlu bir strateji oyunu geliyor gibi görünüyor. oyun erken erişimde aşağıdaki adresten alınabiliyor ancak steam'e 31tl'den geleceğini farz edersek fiyatı biraz pahalı.
    http://www.numantiangames.com/…t-they-are-billions/

adından da anlaşıldığı gibi kalabalık bir zombi ordusu var. kalabalık olarak geldiklerinde bilgisayarları zorladığını gördüm. umarım oyun çıktığında bunu biraz da olsa azaltabilirler.

steampunk havası ve grafikleri oldukça kasvetli, bu benim çok hoşuma giden bir diğer detay.

keşke birlikte oynanmayı destekleseydi. aynı haritada arkadaşlarınla hayatta kalma, kaynak paylaşma ve askeri yardım oldukça keyifli olabilirdi.

kaldı 7 gün beklemedeyim, alacağım.
  • pazar günümü yemiş oyundur. bakın çok sağlam sinirleriniz yoksa bir bu oyunu bir de darkest dungeon'ı oynamaya kalkışmayın. 4 saatte inşa ettiğiniz koloniniz oyunun son günü yok olunca monitöre kafa atmak istiyorsunuz. save yok, ironman gibi düşünün, sadece oyundan çıkacağınız zaman save edebiliyorsunuz.

ve şunu unutmayın, oyunun içinde belirli günler gelen horde'lar devede kulak. sona doğru gelen horde %20 zorluk seviyesinde bile gerçekten billions. amk ben onların, çok ayıp ediyorlar.