şükela:  tümü | bugün
 • http://www.theycallmealpha.com/

  haz etmediğim şeyin reklamını yapıyor olmak büyük ironi. bu salak site/blog her neysenin yazarı addedilmiştim bir kaç sene önce. tekrardan sözlükte yazmaya başlamak şimdiye kısmet oldu, bu yanlışı düzeltelim. kesinlikle bir alakam yok. içeride bir sürü 15 yaş civarı ergenleri etkileyecek saçmalık var, iki tık alıp 3-5 lira kazanmak için milletin psikolojisinin ırzına geçmek ne rezilliktir.
 • bir zamanlar the red pill öğretisi'nin inci sözlük'teki "önder"i olan eleman.
  açtığı bunu çok sık yapmam isimli başlıkta çalıntı içeriğiyle red yemiş ergenlerin dikkatini çekmeyi başaran bu şahıs, sonraki süreçte tarikat şeyhi olma yolunda ilerlemiş, sonra da kaybolmuştur. müritlerinin kalıntılarını hala internet ortamında bulabilmek mümkündür.
 • ön edit : ilgili şahsın şu entrysinde ve buna benzer birçok manipülasyon içerikli entrysinde, fetullahçı terör örgütü ile bağlantısının olduğu ve hatta himmet adı altında genç müritlerinden para topladığı saptanmıştır.
  gerçek ismi 'muhammed yuşa #####'* olan şahıs, gerekli mercilere ihbar edilmiştir.

  önceki entrymi şikayet ederek sildiren şahıs. sabire meltem banko'nun 'alfa' sürümü.
  kendisi, gelmiş geçmiş en üçkağıtçı, ahlaksız ve yalancı insandır.
  inci sözlükte 'bunu çok sık yapmam' adlı başlığı açmıştır ve birçok kişiye 'the red pill' öğretisini kendi öğretisiymiş gibi sunarak insanları manipüle etmiştir.
  hatta başlığa yazdığı çalıntı fikirleri, manipülasyon amaçlı birçok metin ile harmanlayarak inci sözlükte topladığı kitleyi adeta kölesi haline getirmiştir.
  'assasins creed' oyunundaki olaylara ve hasan sabbah'a özenerek kendine fedailer yaratmış, ve ''kardeşlik'' adında hayali bir tarikat kurmuştur.

  kendi yazdığı yazıları yıllar sonra bile 'hacı tyler' adlı bir sahte hesaptan destekleyerek kardeşlik adı verilen hayali tarikatı başka birinin ağzından anlatıp, insanları bu tarikatın muhteşem bir yer olduğuna inandırmıştır.
  hatta ferrarisinin olduğunu ve 'kardeşlik' denen yerde her gün kızlarla ilişkiye girdiklerini iddia etmiştir.

  işin kötü yanı bu adam halen manipüle ettiği birçok saf insanı sömürmeye devam etmektedir. ve bu topluluğa girmek için çabalayan birçok insanı, bu adamın inci sözlükteki nickaltında görebilirsiniz.
  ayrıca son aldığım bilgilere göre şu aralar müritlerini kur'an ayetleriyle gaza getirmeye çalışıyormuş.
 • altima sictim aq okuyunca.

  depp web de en fazla bu kadar oluyor bizde. reddit’ten 4chan’dan calinti icerikleriyle, tam bir komedi olmus.

  bizim “zamparanin seyir defteri” cok daha iyiydi. en azindan samimiydik.
 • the red pill'i kaleminin güçlü olması ve psikoloji bilgisi sayesinde iyi bir biçimde aşılayan kancık/inci sözlük yazarı.
  üst entry iftiradır.
  neden mi? çünkü inci sözlük'teki hacı tyler hesabını kullanan her kimse, tcma'ya salakça tapıp ortada kalan kişileri yeniden bir araya toplayıp, liderleri olarak ekmek yemiştir. bu ekmek yeme eylemi de sadece ego tatminiyle oldu muhtemelen. anlattığı hikayeler komple yalan.
  tcma, gerçekten birilerini alıp bir oluşum kurdu; hakkında söylenebilecek en net şey budur.
  ayrıca ve ayrıca, hacı tyler dahi tcma hakkında bu derece dezenformasyon yapmadı; bu saçma salak "fedöcü tcma" geyikleri inci sözlükte "jackl31" mi ne, nickindeki bir vatandaşın şizofrenlikleri.
  tek söyleyebileceğimiz:
  insan aldı ve gitti. metinleri hala duruyor. kalan insanlar pek umrunda değil.
  hikaye üretenlere bol hayal gücü diliyorum; onların da işleri zor.
  edit: entry örneği vermiş bir de. aq salağı, lan ülkede fetö harici örgüt yok mu?