şükela:  tümü | bugün
 • http://www.theycallmealpha.com/

  haz etmediğim şeyin reklamını yapıyor olmak büyük ironi. bu salak site/blog her neysenin yazarı addedilmiştim bir kaç sene önce. tekrardan sözlükte yazmaya başlamak şimdiye kısmet oldu, bu yanlışı düzeltelim. kesinlikle bir alakam yok. içeride bir sürü 15 yaş civarı ergenleri etkileyecek saçmalık var, iki tık alıp 3-5 lira kazanmak için milletin psikolojisinin ırzına geçmek ne rezilliktir.
 • bir zamanlar the red pill öğretisi'nin inci sözlük'teki "önder"i olan eleman.
  açtığı bunu çok sık yapmam isimli başlıkta çalıntı içeriğiyle red yemiş ergenlerin dikkatini çekmeyi başaran bu şahıs, sonraki süreçte tarikat şeyhi olma yolunda ilerlemiş, sonra da kaybolmuştur. müritlerinin kalıntılarını hala internet ortamında bulabilmek mümkündür.
 • ön edit : ilgili şahsın şu entrysinde ve buna benzer birçok manipülasyon içerikli entrysinde, fetullahçı terör örgütü ile bağlantısının olduğu ve hatta himmet adı altında genç müritlerinden para topladığı saptanmıştır.
  gerçek ismi 'muhammed yuşa #####'* olan şahıs, gerekli mercilere ihbar edilmiştir.

  önceki entrymi şikayet ederek sildiren şahıs. sabire meltem banko'nun 'alfa' sürümü.
  kendisi, gelmiş geçmiş en üçkağıtçı, ahlaksız ve yalancı insandır.
  inci sözlükte 'bunu çok sık yapmam' adlı başlığı açmıştır ve birçok kişiye 'the red pill' öğretisini kendi öğretisiymiş gibi sunarak insanları manipüle etmiştir.
  hatta başlığa yazdığı çalıntı fikirleri, manipülasyon amaçlı birçok metin ile harmanlayarak inci sözlükte topladığı kitleyi adeta kölesi haline getirmiştir.
  'assasins creed' oyunundaki olaylara ve hasan sabbah'a özenerek kendine fedailer yaratmış, ve ''kardeşlik'' adında hayali bir tarikat kurmuştur.

  kendi yazdığı yazıları yıllar sonra bile 'hacı tyler' adlı bir sahte hesaptan destekleyerek kardeşlik adı verilen hayali tarikatı başka birinin ağzından anlatıp, insanları bu tarikatın muhteşem bir yer olduğuna inandırmıştır.
  hatta ferrarisinin olduğunu ve 'kardeşlik' denen yerde her gün kızlarla ilişkiye girdiklerini iddia etmiştir.

  işin kötü yanı bu adam halen manipüle ettiği birçok saf insanı sömürmeye devam etmektedir. ve bu topluluğa girmek için çabalayan birçok insanı, bu adamın inci sözlükteki nickaltında görebilirsiniz.
  ayrıca son aldığım bilgilere göre şu aralar müritlerini kur'an ayetleriyle gaza getirmeye çalışıyormuş.
 • altima sictim aq okuyunca.

  depp web de en fazla bu kadar oluyor bizde. reddit’ten 4chan’dan calinti icerikleriyle, tam bir komedi olmus.

  bizim “zamparanin seyir defteri” cok daha iyiydi. en azindan samimiydik.
 • hayattan bihaber, henüz ekonomik bağımsızlığını kazanamamış, kendi kişiliğini henüz oturtmamış ve o yaşlarda da oturtmaları zaten mümkün olmayan, kimlik arayışındaki 16-20 yaş arası yıkık ergen omegaları, incisözlük denen ergen mecrasında analarına bacılarına söve saya alfalaştıran, aydınlatan, çok ilginç bir şekilde bu ergenlerden hasan sabbah tarzı bir mürid topluluğu kuran ve onları maddi olarak düdükleyen şarlatan.

  2000 sonrası doğumlu milenyum çağı türk ergeninin beyninin, leş eğitim sistemi, televizyon, diziler, akıllı telefonlar, bilgisayar oyunları, snapchat instagram vs. bilumum sosyal medya ile ne derece çürütülmüş olduğunu tahmin edebiliyorum; ancak haşhaşi zihniyetli bir soytarının robot resmini çıkarmaya çalışıp karakter analizi yapacak kadar süngerleşmiş olduğuna inanmakta zorlanıyorum: http://kardeslikyolunda.blogspot.com/…n-gorsel.html *

  müridi ve mağduru olan ergenlerin açtığı sayfalar:
  http://www.theycallmealpha.com/
  https://theycallmealpha.org/
  http://my7goldenshot.blogspot.com/
  http://tcmabasyapitlari.blogspot.com/
  http://theycallmealpha.tumblr.com/
  http://kardeslikyolunda.blogspot.com/
  http://tcmamy7hacityler.blogspot.com/
  http://my7gercekleri.blogspot.com/
  https://theycallmealpha753559904.wordpress.com/
  https://alfaloji.net/konu/tcma-kardesligi.1716
  http://sakirtlerinefendisi.blogspot.com/

  aradan kaç sene geçmiş hala bu manyak veletler sağdan soldan fırlıyor. bunlar delirmiş lan.
  "ben ayfa oydum amca." *
 • 1 cümleyi 20 entry'ye yaymayı başaran, kâr amaçlı, pick up artist taktiklerini saçma sapan küfürlerle yoğurarak vaktinde inci sözlük denilen bok çukurundan çok ekmek yemiş aptal bir orospu evladıdır, her entry'sinin içinin boş olmasının yanı sıra wattpad'e hikaye yazan 14 yaşındaki ergenler gibi bir tarzı vardır. herkese nefret kusup kendini tanrı sanan ergen bir edgelord'dan başka bir şey değildir
 • hatırladığım kadarıyla red pill'den daha eski olan incisözlük yazarı.