şükela:  tümü | bugün
  • ion storm bunyesinde, eski thief serisi gelistiricilerinden bir kismini da iceren bir ekiple yapilmakta olan oyun. grafikler icin unreal motoru kullaniliyor.
  • karanlıkta saklanmanın, "ulan işalla görmemiştir herif" diye kanalizasyona atlamanın, ok kullanmanın zevkine vardığımız* ve dört gözle beklediğim oyun
  • thief ve thief 2 de ki dark enginein sağladığı ses atraksiyonlarının nereye kadar abartıldığı fena halde merak edilen oyun.
  • looking glass firmasının kapanmasından sonra çıkacağından ümit kesilen, ancak kafası çalışan insanlar sayesinde tekrar oyun dünyasında parlayacak olan oyun.
    karizmatik hırsız garretti merakla bekliyoruz elbette ancak devam oyunlarında sık sık rastlanan, oyun isminin yanındaki numaraların artmasıyla oyunun ters bir şekilde vasata doğru ilerlemesi problemiyle karşılaşmayacağımızı umuyoruz.
  • bu yilki e3'te guni$igina cikacak, ilk tanitimi yapilacak oyun.
  • çıkış tarihi 12 şubat 2004 olan karanlık oyun.
  • thief 3 oyunun resmi adi.
  • hala stealth action (namidiger first person sneaker) oldugu icin kesinlikle kacirilmayacak oyun. butun ozgunlugu, yaraticiligi orada zaten. adamin kafasinin tasini attirmayin.
    ha, nihayet gold oldu bu arada. ay ortasina dogru raflarda (ve korsan cdcilerde) yerini almasi beklenebilir.
  • hala çıkmasını beklediğim, "ulan cıktıda ben mi bilmiyorum" bile dediğim, 1 hafta sonra bana bilgisayarcıların geliceğini garantilediği, alsamda hayatım biraz renklense dediğim oyun.. (bkz: oha)
  • half life’ın çıkmasından 2 hafta sonra piyasalara düşen oyun thief: the dark project, aksiyon oyun mantığını tümüyle değiştiren yapısıyla ilgi çekmeyi başarmıştı. artık bir dövüş tekniği ustası veya kılıçları çok iyi kullanan birisi değil normal, aklını kullanan bir hırsızı oynuyorduk. karanlıklarda saklanan, kılıç ve ok kullanabilen hırsızımız garrett’in karşısında gerçek anlamda sesleri duyabilen ve görebilen bir yapay zeka vardı. oyunun bu 3. versiyonu seriye çok şey katıyor. pozisyonel ses desteği (6.1 hoparlor destekli ilk oyun), unreal motoru, ragdoll fiziği (bez bebek: max payne2 ‘nin de kullandığı bu teknolojide kişiler daha gerçekçi düşecek, yığılacak. kafanın cs deki gibi duvara girmesi, eğimli zeminde kaskatı havada bekleme gibi saçmalıklar yok) gibi özellikleri barındıran oyun katıksız aksiyondan sıkılanlar için.