• yeni çıkış yapan hırsızlık simulatörü. çömez bir hırsız adayı olarak başlayıp basit hırsızlıklarla kendinizi geliştiriyorsunuz. araba kullanımı çok kötü olsa da konumuz zaten o değil. türkçe dil seçeneği nedeniyle 27 liralık fiyatı hakediyor diyebilirim.
  • torrente düşmüş olmasına rağmen insanlık yapıp satın aldım. oyun devamlı %99 dan sonra çöküyor.
    lanet olsun adamım.
  • oldukça güzel bir oyun ama keşke ev sakinlerine şiddet olayı da olsaymış. o levye en azından bir işe daha yarardı...

--- spoiler ---

sonunda adam ölüyor
    --- spoiler ---
  • bence çok yerinde bir oyun. nasıl daha önce kimsenin aklına gelmedi aklım almıyor. optimizasyon biraz sıkıntı. özellikle araba sürmek baya sıkıntı. eğlenceli mi? bence eğlenceli ama iki hırsızlık yapıp başka oyuna geçiyorum.bi saate sonra gene bu oyuna dönüyorum. zaman geçirmek için kesinlikle alabilirsiniz.
  • polonyalılar whicherdan sonra emin adımlarla ilerliyorlar. şu oyunu ülkemizde malûm kişilere oynatsan hepsini 5 yıldız ile tamamlarlar.

umarım şu oyunun yeni versiyonları gelir de indie oyundan aa kalitesine çikar.

--- spoiler ---

sonunda adama vinny'den bombalı paket geliyor ve patlıyor.

--- spoiler ---
  • thief serisi var onu da deneyin.
  • loadingler uzun, grafikler kötü, yapay zeka biraz problemli, sürüşler berbat. buna rağmen çok iyi oyun. bu oyunun ikincisi yapılırsa muhtemelen efsane olur. bu hali bile 20 saat oynattı.
  • zevk alarak oynadığım oyun. farklı bir oyun oynamak isteyenler için bire bir...

konusu:
    --- spoiler ---
    konusu yüklü bir miktar borcunuz olan hırsız çetesi tarafından hırsız olarak işe alınıyorsunuz ve onlardan aldığınız direktiflere uyarak onlara kazanç sağlayıp borcunuzu kapatmaya ve bu süreçte de giderek zorlaşan ve sizi ustalaştıran hırsızlık görevleri yapıyorsunuz.
    opsiyonel görevler de mevcut...
    --- spoiler ---

ilk olarak oyuna başladığınızda tek bir harita ve sınırlı 1 ev lokasyonu ve 1 araba ile başlıyorsunuz, oyunun kısır döngüye gireceğini düşünmeyin, her 10 levelde bir yeni bir harita açılıyor ve araç ve ev açılıyor...

ikincisi evet oyunda çeşitli optimizasyon problemleri var, o yüzden oyuna uygun bir oynayış geliştirmeniz gerekiyor, bu şekilde oynadıktan sonra araç kullanmak da öbür durumlar da o kadar sıkıntı yaratmıyor... ama elbette oynayış zevkinden çalıyor...
  • lombardi ailesi kefaletini ödedi. gerçekten cömert bir aile...

--- spoiler ---

sallama lan vinny bak bana hediytte diye bomba yolluyor o "cömert" aile sonra evlerine bomba atıp intikam alıyorum lan
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap