şükela:  tümü | bugün
  • türkiye liginde daha şimdiden iki golü olan forvet.
  • diyarbakır ne zaman gol atsa golü bu adam atmış oluyor. başımıza bela olacak bu sene zaar.
  • aralarında engin farklar olsa da etoo'ya benzettiğim futbolcu.
  • bana feci şekilde stephen king'in efsane romanı ' it' i hatırlatan golcü. kitapta sürekli geçen '' o geri geldi '' cümlesi. ürperiyorum ama yazmak zorundayım evet '' o geri geldi ''. fernand coulibaly. metin ol tarabzon'um.
  • eymen abdu'l-aziz biraz yaşlandığı için ziya doğan'ın yeni manevi evladı olmaya adaydır. konyaspor'a aldırmış kendisini.
  • kamerun'lu olmasına rağmen kendisine ekvator ginesi milli takımından davet yollatmış, kulüp hasiktir ulan ordan deyince de idmana çıkmamış. sonuç olarak ziya doğan tarafından kadro dışı bırakıldı.

ayman'ın yerini kimse tutmuyor, ayman'ın yerini kimse tutamıyor.

sevda yüklü trenler
    boş raylarda ilerler
    sevenleri üzenler
    şıkışıkşıkşıkşık
  • konyaspor tarafından affedildi ve tekrar takıma döndü. copa america elemeleri başladığında "amcaoğlum perulu, ben gidiyorum" demez inşallah.
  • 2012 afrika uluslar kupası açılış maçında forma giyecek az sonra.. üzerindeki milli forma ekvator ginesi'ne ait.. izleyenler için gelsin; kırmızıların 12 numarası..
  • sezon başında beşiktaş'ın hazırlık maçında karşılaştığı sk austria klagenfurt'ta oynayan futbolcu. oyuna sonradan tazemeta diye biri girdi türkiye'de oynayan tazemeta'nın nesi oluyor diye internette bir bakayım dedim adam ta kendisi çıktı. şaşırmamın sebebiyse oynadığı takımın avusturya 3. lig takımı olması. iki sezon önce süper lig'de oynuyordu bu adam.
  • bugün attığı ayakkabısız gol ile manşetlerde yer edinmiştir.
    avusturya lig'inde ayakkabısı çıktıktan sonra eline alarak rakip sahaya kadar koşup, gelen topu drogbavari bir topuk hareketi ile rakip ağlara göndermeyi başarmış, nitekim gol sevincinide ayakkabısız yaparak bir kez daha hafızalara kazınmıştır