şükela:  tümü | bugün
 • romantik-komedi tadında bir amerikan 2012 yapımı film.
  kişisel fikrim eh diyebileceğiniz bir film, hiç bir şeye yapmayacaksanız, boş
  duracağıma bir film izleyeyim derseniz tavsiye ederim.
 • --- spoiler ---

  5 e 5 yapılan maçta, karşı takım oyuncuları;
  ron artest
  matt barnes
  lisa leslie
  rasual butler
  darren collison

  --- spoiler ---
  yazar notu: sınava çalışmamak için izlenmeye çalışılmış, ama ders çalışmak daha eğlenceli gelmiştir.
 • komik ve eğlenceli bir film. izlemeyenlere, kafa dağıtmak isteyenlere tavsiye ederim.
 • bol zencili film. ama beyaz yakalı zenci.
 • çok güzel müziklere sahip , gayet eğlenceli film .
 • güzel zaman geçirten, bittiğinde de ''ulan şöyle bir filmde eğlendim ya zevkime tüküreyim.'' tepkisi verdiren film. genelde dizilerde görmeye alışkın olduğumuz tüm zencileri almış toplamışlar, diğer romantik komedilerden daha farklı ve eğlenceli bir şey ortaya çıkmış. carmelo anthony'nin eşi la la anthony'yi esas kızlardan birinin yollu kankası olarak izlemek epey iyiydi ayrıca. * entourage'daki turtle'ın nişanlısını oynayan hatun da gerçek hayatta dwyane wade ile evlilik hazırlığı yapan gabrielle union.

  zaten bunlardan daha ünlü zenciler kerry washington, jamie foxx falan. devam filmi de bu ay vizyona giriyor.

  --- spoiler ---

  şaka maka bi' yana hatun müzik zevkiyle o çapkın adamı tavladı ya ben bir şey demiyorum. sevdiğimiz çocuğa john legend konser biletiyle gelsek muhtemelen ''doktor bu ne?'' falan der.
  --- spoiler ---
 • sırf kevin hart için tekrar izleyebileceğim oldukça keyifli film.

  senaryonun "erkeği elde etmek için kadınların yaptığı türlü türlü klişe oyunlar" temasından farkı yok, hatta izlerken hatunlara oldukça kızdım niye bu kadar kasıyorsunuz anasını satayım diye. ama zaten konusu için izlenmez bu tip filmler, fazla beklenti içine girmemek lazım yani. amaç sadece güzel vakit geçirmek olmalı bunu izlerken.
  yalnız şu konuda ciddiyim, bu adam için bir daha izleyebilirim. kevin hart'ın içinde bulunduğu, kahkaha attırmayan bir sahneye denk gelmedim. adam bir harika.
 • romantik komedi türü pek ilgilimi çekmese de güldüren ve kadın erkek ilişkileri üzerine düşündüren sakin ve lezzetli film. mutlu sonla bitenlerden.
  filminden akışda kalanlar
  -90 gün kuralı.
  -kurabiyeni iyi sakla.
  -kaçan balık büyük olur :)
 • sabahtan beri iki filmini de izlediğim seri. ilk filmi çok iyiydi, yani epey güldüm, ikinci de başta biraz sıkıldım ama yine de eğlendim. canınız sıkılıyorsa izleyin, iyi gelir. bu arada kevin hart cidden çok çok iyi bu seride.