• sırf kevin hart için tekrar izleyebileceğim oldukça keyifli film.

senaryonun "erkeği elde etmek için kadınların yaptığı türlü türlü klişe oyunlar" temasından farkı yok, hatta izlerken hatunlara oldukça kızdım niye bu kadar kasıyorsunuz anasını satayım diye. ama zaten konusu için izlenmez bu tip filmler, fazla beklenti içine girmemek lazım yani. amaç sadece güzel vakit geçirmek olmalı bunu izlerken.
    yalnız şu konuda ciddiyim, bu adam için bir daha izleyebilirim. kevin hart'ın içinde bulunduğu, kahkaha attırmayan bir sahneye denk gelmedim. adam bir harika.
  • güzel zaman geçirten, bittiğinde de ''ulan şöyle bir filmde eğlendim ya zevkime tüküreyim.'' tepkisi verdiren film. genelde dizilerde görmeye alışkın olduğumuz tüm zencileri almış toplamışlar, diğer romantik komedilerden daha farklı ve eğlenceli bir şey ortaya çıkmış. carmelo anthony'nin eşi la la anthony'yi esas kızlardan birinin yollu kankası olarak izlemek epey iyiydi ayrıca. * entourage'daki turtle'ın nişanlısını oynayan hatun da gerçek hayatta dwyane wade ile evlilik hazırlığı yapan gabrielle union.

zaten bunlardan daha ünlü zenciler kerry washington, jamie foxx falan. devam filmi de bu ay vizyona giriyor.

--- spoiler ---

şaka maka bi' yana hatun müzik zevkiyle o çapkın adamı tavladı ya ben bir şey demiyorum. sevdiğimiz çocuğa john legend konser biletiyle gelsek muhtemelen ''doktor bu ne?'' falan der.
    --- spoiler ---
  • sabahtan beri iki filmini de izlediğim seri. ilk filmi çok iyiydi, yani epey güldüm, ikinci de başta biraz sıkıldım ama yine de eğlendim. canınız sıkılıyorsa izleyin, iyi gelir. bu arada kevin hart cidden çok çok iyi bu seride.
  • bu filmde adam, kadına diyordu ki:

"senin bir erkeğe ihtiyacın yok. çünkü sen zaten erkek gibisin."

ikili ilişkilerimdeki sorunuma tokat gibi cevaptı.

belki ondandı, oğlan çocuklarını, prenses ruhlu erkekleri,

toy enerjileri kendime çekişim.

bu konuya odaklanmam lazım.

bir elimde cımbız, bir elimde tornavida dolanmamam lazım.
  • bol zencili film. ama beyaz yakalı zenci.
  • kadın erkek ilişkilerine dair eğlenceli tespitler barındıran oldukça keyifli bir netflix filmi..sevgilinizle izleyip beraber yorum yapabilmeye çok uygun.

filmin siyahi oyuncu kadrosu oldukça geniş ve ilk yarım saatte kim kimdi, onun olayı neydi anlayamıyorsunuz. biraz sabırlı olup karakterleri tanıyınca keyif vermeye başlıyor.

filmde esas olarak 4 kadın ve 4 erkek var ve hepsi birbirleriyle flört ediyor. filmde bu 4 farklı birliktelik üzerinden kadın erkek ilişkileri biraz abartılı da olsa ele alınıyor. anneci erkek, çocuk ruhlu erkek, skor peşinde erkek, zor kadın, servet düşkünü kadın, dominant kadın vs..

film hem roman uyarlaması, hem de kitabın yazarı filmde kendini oynuyor. çok ilginç bir durum gerçekten.

devamı da varmış filmin. pek iyi yorumlar almasa da izlerim bir ara.

--- spoiler ---

marka düşkünü itici kadın filmin sonunda affedildi ya, bir şey demiyorum.
    zengin bir adam bulunca “ben bunla bir şey deneyecem” deyip bizim elemanı anında sattı.

--- spoiler ---
  • komik ve eğlenceli bir film. izlemeyenlere, kafa dağıtmak isteyenlere tavsiye ederim.
  • hikayenin tv dizisi versiyonu da yakında gelebilir. (tim story prodüktörlüğünde)
  • bol biskolata erkekli eğlenceli film, film tek bir konu üzerinden gidiyor, psikolojik yönü zayıf, karakterler 40 yıllık alışkanlıklarını şıp diye değiştirebiliyorlar ama izlerken eğlendim.
hesabın var mı? giriş yap