şükela:  tümü | bugün
 • ülkeye göre değil, videoyu yükleyen kullanıcının inisiyatifiyle herkes tarafından izlenmesi engellenen bir videonun, engelleme uyarısında da görülmeyen ibaredir.

  ne demiş youtube amca?

  --- spoiler ---

  the video you have requested is not available.

  if you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.

  --- spoiler ---

  "ulaşmaya çalıştığınız video aslında yok.
  eğer videoyu kendiniz yüklediyseniz, videonun işleme girmesi için bir kaç dakika bekleyin aq."

  bazen bu hatanın bir de "videoyu yükleyeni arkadaş olarak ekle, öyle izletirim sana videoyu anca dostum!" versiyonu çıkıyor. o pek daha bir eğlenceli; çok acayip birşey.

  ayrıca;
  (bkz: dahi anlamındaki da ayrı yazılır)

  yıllar sonra büdüt: (bkz: başlığın üste kalması)
 • türkçe karşılığı şöyledir
  - göstermiyom olm size artık video, hipneler sizi, hem izliyonuz hem de yayınlıyolar diye siteyi yasaklıyonuz, sizle mi uğraşcam lan, yok size video mideo, sittirin gidin, bundan sonra size sadece kuşlu böcekli belgesel videosu göstericem
 • youtube'da slipknot'un before i forget videosunu izlemeye kalkıştığınızda aldığınız; "o kadar erişimi engellediniz, şimdi sıra bizde." diyerek verdiği ayar.
 • ingiltere sinirlari icersinden bir depeche mode videosu izlemeye calistigimda aldigim mesaj. ne alaka lan?

  edit: loosey'den konu hakkinda bir aciklama geldi
  "ingiltere ve birkaç avrupa ülkesinde daha copyrighta sahip materyalin sadece ülke içinde yayımına izin veriliyor. yeni çıkan bir kanun var bu konuda."
 • madonna videoları izlenmeye çalışıldığında çıkan ibare. youtube'deki madonna kullanıcısından sadece message to youtube videosunu izleyebiliyoruz. ilginç tabi. copyright muhabbeti falan galiba.
 • özellikle youtube'daki *dizi tanıtımları ve müzik kliplerinde sık sık* karşılaşılan can sıkıcı olay**. çoğunlukla video şirketlerin resmi account'undaysa çıkar, proxy vs kullanmadan sadece aratarak sözkonusu videoların kopyalarını bulabilirsiniz***. hatta klipler sözkonusu olduğunda şarkıcının youtube accountu varsa kesin orada bir tane vardır.
 • ktunnel ve/veya vtunnel ile es geçilebilen yutup mesajı.
 • hulu gibi amerikadayken tadindan yenmeyen bir siteye turkiye'den ulasmaya calistginizda karsiniza cikan sinir bozucu ileti. her turlu film izleme sevkinizi kirar.
 • hiç anlam veremediğim bir mazeret, hatta götünden sallamanın en güzel örneği. neymiş benim bölgemden bu videoya erişilemiyormuş. o youtube' u garajda yapıp şimdi jakuziye transfer olan adamları görürsem iki çift lafım var. türkçe söylüyeceğim google translate'ten bakıp çevirsinler. nasıl olsa amcaoğlunun şirketi.

  -bak arkadaşım, youtube diye bir şey yaptınız, hepimiz sevdik, beğendik, kullandık. türkiye' de sattığı malın içine türkçe kullanım klavuzu koymayan (yeni çıkan yasaya rağmen, nasılsa bunu delerek) teknoloji üreticileri gibi türkiye'de herhangi bir temsilcilik açmıyorsunuz. türkiye cumhuriyeti yetkilileri muhatap bulamadığı için erişim engelleniyor. her şeye rağmen sizin tarafınızı tutup çeşitli yollarla hâlâ giriyoruz ama daha önce en az 72 kere benim, toplamda 31 milyon izlenen bir video böyle bir gerekçeyle nasıl izlenilmez <caps>lan!</caps> internet oğlum bu. yeri, yurdu, ırkı, cinsi, bölgesi mi olur? web sitesi sunucularının bazıları neden amerikada duruyor o zaman. emperyalizmin köpeği olmuşsunuz hocam, zaten erotik içerikli videoları yasakladığınızdan beri gıcığım size. hadi şimdi good night sleep tight! (fuck you)*