şükela:  tümü | bugün
 • thodex.com koineks.com'un yeni adresi.

  6 mart 2020 tarihinde faaliyete geçecekler.

  www.thodex.com

  ---edit---

  7 mart 2020 tarihinde faaliyete geçti thodex. artık koineks.com diye bir kripto para borsası yok.

  thodex'in özellikleri nedir?
  - thodex, abd’den aldığı fincen msb ( money service business ) lisansı ile globalleşerek yeni marka ismi thodex ile tüm dünyada hizmet vermeye başladı. yani paribu ve btcturk'e kıyasla çok daha hacimli bir kripto para borsası olmayı hedefliyor thodex.

  - banka havalesi ve kredi kartı ile para transfer edebilirsiniz.

  - %0,1-0,02 arası çok düşük komisyon oranları ile btc-tl çiftinde işlem yapabilirsiniz. kripto-kripto arası işlemlerde komisyon %0, en büyük avantajı burada.

  - yine bir diğer önemli yenilik, paribu ve btcturk'te olmayan referans sisteminin olması. arkadaşlarınızı davet ederek komisyon gelirlerinden pay alabilirsiniz. bu sayede thodex çok kısa zamanda yüksek kullanıcı sayısı ve hacimlere ulaşacaktır.

  üyelik için thodex.com'u ziyaret etmeniz ve kayıt formunu doldurmanız yeterli.
 • eskinin koineks’i, bugünün thodex’idir. bir-iki önemsiz sorun yaşandıysa da hemen çözdüler. allah var, kullanıcı deneyiminden yatırım sürecine dek adamlar epey bir değişim başlatmışlar. eski hâlindeki eksiklikler giderilmiş, yatırımcıların beklentileri de büyük ölçüde karşılanmış. artık burayı kullanacağım gibi görünüyor.
 • faaliyete geçmesini sabırla beklediğim global yerli borsa.

  kripto-tl işlemlerinde 0.1 % komisyon alan, kripto-kripto işlemlerinde ise komisyon almayan borsa.

  6 gündür faaliyette olan borsa şeysi. zaman nasıl olduklarını gösterecek. thodex.com
 • eski adı koineks olan borsanın yeni adı. porsche çekilişi yapmışlar, katıldık bakalım hayali bile güzel.
 • indirimli kayıt için link
 • 7 mart 2020 tarihinde tam olarak faaliyete geçen yeni yerli fakat global kripto para borsamız. detayları ilk entry'de verdim.
  (bkz: thodex.com/#102602648)

  canlı görmek için: www.thodex.com
 • koineks borsasının yeni ismi thodex . 7 mart 2020 tarihinde faaliyete geçti. türkiye'nin en çok kullanılan borsalarından biri.
  şimdi yeniliklerle güçlenerek yollarına devam etmek istiyorlar.thodex, abd’den aldığı lisans ile globalleşerek yeni marka ismi thodex ile tüm dünyada hizmet vermeye başladı.
  paribu ve btcturk'e kıyasla çok daha hacimli bir kripto para borsası olmayı hedefliyorlar. komisyon oranları maker için 1/1000 taker için 1.5/1000 ve kripto-kripto işlemlerde komisyon %0.
  artık türk borsalarına fazla komisyon ödemekten bıktım. sadece bu bile bu borsayı kullanmam için yeterli hacimleri de fena gözükmüyor. müşteri temsilciliği anında sorunlarıma yardım ediyor bekletmiyor veya uğraştırmıyor.

  %20 komisyon indirimli kayıt için = thodex referanslı kayıt linki
 • ref kasan ibnelerin yeni başlığı.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • son bir aydır şöyle iyiyiz böyle iyiyiz, 7 marta öyle böyle gelmiyoruz diye gürültü çıkartıp, onlarca hata ile yayına başlayan, beni hayal kırıklığına uğratmış sözde global, yurdumun bitcoin borsalarından başka bir tanesi
 • koineksin yeni yüzü. refli link ile kayıt olursanız sevinirim. buyrun efem *