şükela:  tümü | bugün
 • caja laboral forması giyen 1989 doğumlu fransız oyun kurucu. bugün itibariyle efes potasına 12'de 9 saha içi isabetiyle yolladığı 22 sayıyla göz doldurmuş, bu yaşına rağmen sorumluluktan kaçmayan yapısıyla "bu çocukta iş var" dedirtmiştir. 1992 doğumlu leo westermann ile birlikte fransa'nın tony parker sonrası oyun kurucu ihtiyacını şimdiden doldurmuşlardır kanımca.
 • yeni sezonda anadolu efes forması giymesi beklenen fransız guard.. para saçtıkları senelerden sonra bütçeyi küçülttükleri bu sene, adı sanı pek duyulmamış ama potansiyelli oyunculara yöneldiler ki efes'in efes olduğu zamanlar hep bu strateji ile başarılı olundu.. oktay mahmudi ile tutar mı tutar.. hadi bakalım..
 • huertas'ın barcelona dönemi öncesini anımsatan genç fransız. efes'in gündemindeki ilk isim huertas'tı bu sezon. özgüvenini kaybetmiş bir huertas yerine heurtel daha iyi bir isim olarak duruyor, bütçe kısıtlamasına giden efes için. vasilieaidis ve hopson hamleleri sonrası üç sayı çizgisinin arkasındaki dezavantajı da çok göze girmeyecektir.
 • bugün oynanan laboral kutxa fenerbahçe maçında hem oynayıp hem oynatan fransız oyun kurucu. 4. periyodun başı itibarıyla 12 sayı 8 asist.
 • an itibariyle evindeki dünya kupasında ispanya'yı perişan eden oyun kurucu. boris diaw ile birlikte oyun nasıl kurulur ders vermiştir. aynı oyunun lacivertini ev sahibine defalarca oynatmış , defalarca yedirmiştir.
 • fransa milli takımında tony parker gibi bir süper yıldızın yerini çok iyi doldurabilen 25 yaşındaki 1.89 boyundaki ve 91 kiloluk fransız guard. pau orthez'de parlamış, 2011'den bu yanaysa laboral kutxa'da forma girmektedir. geleceği çok parlak gibi gözüküyor.

  http://en.m.wikipedia.org/wiki/thomas_heurtel
 • tony parker'dan beri (tabi ki şu an kendisiyle kıyaslanmaz) fransızların yetiştirdiği en iyi oyun kurucu. casa laboral'da geçirdiği üç sezonda sürekli gelişim göstermiş olup dünya basketbol şampiyonası çeyrek finalinde ispanya'yı tek başına duman etmiştir. avrupa'nın en safkan iki üç oyun kurucusundan biridir.

  adı son dönemde ivkoviç'in anadolu efes'i ile anılmaktadır. gelirse ligimize de anadolu efes'e de renk katar.
 • twitter dedikodularına göre adı fbü ile anılıyormuş.
 • valla fb ile efes peşindeymiş ve laboral ile görüşüyorlarmış. birincisi, laboral yüklü bi buy-out almadan bırakmayacaktır ki bırakmasalar da sorun değil onlar. önlerinde iki tr devi var, birbirlerine kırdırabilirler.

  neyse, heurtel genç ve iyi bir pg, doğrudur fakat efes ve fb gibi büyük bütçelerle, efsanevi koçları takımlarının başına getiren kulüplerin 1. tercihi değildir. bu zamana kadar da hiç olmadı.son dünya şampiyonasında yer yer çok başarılı görünse de top class sayılacak bir oyuncu değil. efes için nispeten daha uygun da fb bu adamın peşine düşecektiyse ne halt etmeye hickman alındı yahu?
 • şu anda, fenerbahçe ülker ya da anadolu efes'in alabileceği en iyi pg.

  an itibariyle iki takımın da gerçek bir oyun kurucusunun olmadığını düşünürsek kendisini alan yaşayacak çünkü şartlar bu.

  top class bir pg değilmiş. top class kim? sergio rodriguez mi? o mu gelecek? tabii ki de hayır. o zaman? yaşıyla, formuyla ve kalitesiyle yabancı sınırlaması olan herhangi bir türk takımını uçurur. bu kadar basit.