şükela:  tümü | bugün
 • 6-9 boyundaki kansas jayhawks forveti. 2012 nba draftında ilk on sıradan seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor. morris biraderlerin nba kapısından geçmeleriyle birlikte istatistikleri iyice coştu ve bu sene big 12 conference yılın oyuncusu ödülünü kazandı.
 • 26 double-double ile drew gooden(25 @2002)'ın önünde kansas rekorunun sahibi basketbolcu.
 • houston'un ıvır zıvır verip ne idüğü belirsiz sacramento takımından kurtardığı genç yetenek. yerini dolduracaği patterson'a göre çok daha iyi bir rebounder ve acayip atletik bir oyuncu. houston'da kendini bulacaktır.
 • portland'a takas olmus.2 yilda 3 takim. yeni bir matt barnes dogmasa bari.
 • dün gece insanlık dışı bir blok yaparak aynı sahada basketbol oynadığı arkadaşının gururunu kıran basketbolcu. gecenin en iyi hareketini dikkatli izleyin.

  http://www.ajansspor.com/…0_hareketi__24_subat.html
 • kesinlikle bust olan bir 5.sıra seçimi. kings cousins'ın yanına sağlam duran iyi ribaund birini almak istemişti seçmekte belki haklıydı ama es geçtiği lillard'a bakınca bir de robinson'a bakınca insanın içi acıyor. iyi fiziği var belki iyi ribaund alıyor ama o kadar. şanslarını biraz daha kullanamazsa avrupaya gidecek gibi.
 • çok sevdiğim bir sözün vücut bulmuş halidir kendisi; hardwork beats the talent.

  ayrıca hayat hikayesi insanı ağlatacak kadar da acıdır. önemli bir maçın arifesinde çok sevdiği annesinin ölüm haberini alması ve 9 yaşındaki kız kardeşi ile hayatta bir başına kalması, koçuna "hayatta bir tek kız kardeşim kaldı." deyip tüm takım arkadaşlarını gözyaşına boğması kolay şeyler değil.

  potansiyelini ortaya çıkartacak patlamayı yapmasını çok istiyorum.
 • bu sezon sakatlıklar nedeniyle süre bulmaya başlayan uzun. son 1 haftada 14 sayı 11.5 ribaund 1.5 asist ortalaması var.

  bu entry'i girme sebebime gelirsek, seneye takımda kalırsa minimum kontrat alacak. ben onun opt-out etmesini ve fenerbahçe'ye gelip avrupa'da şov yapmasını istiyorum. ayrıca udoh ve vesely'ye de benzerliği var, o da bekleneni bulamamış, 4 numara olarak girdiği nba'de pozisyonu için yetersiz kalmış, çeşitli sorunlarla alelade bir oyuncuya dönüşmüştür. üstelik udoh 2010 6.sıra, vesely 2011 6.sıra, robinson da 2012 5.sıra seçimi. bu yönden bile benzerlik var, seneye gel be güzel adam. eğer sen gelirsen vesely-udoh-robinson üçlüsünü kimse ama kimse durduramaz.
 • adam her türlü şansı buldu gerek sacramento'da gerek houston'da gerek portland'da gerek sixers'da. ama bu adamdan bir halt olmayacağı çok bariz ortada. olmuyor yani. sadece güç,mücadele ve atletizmi ile kolejde tutundu ve draftta 5.sıradan seçildi. ama bu kadar. adamın başka bir skill'i yok. hiç mi bir şey olmaz ?

  yakında avrupa yolcusu kendisi.