• nickinden de anlaşılabileceği gibi odin'in oğlu thor. iskandinavya manyağı, kendi çabaları ile norveççe/isveççe öğrenmeye çalışan yazar kişisi. şu sıralar faroe adalarına takmış, sürekli ormurin langi dinliyormuş. bir de dürümcü var, ona hiç girmeyeceğim.

bir de, şunu söylemeden geçemeyeceğim: ulan evde motörhead dinledik yahu, sanki daha önce hiç dinlemedin.*
  • yakın zamanda istanbul'u kazanıp kafasıyla karpuz kıran adamı da alıp gelmesini dilediğim minik serseri yazar. seni çılgın hadi oradan.
  • entrylerini okuyamadan gu...

manyak lan bu, bildigin sorunlu bir adam. bir insanin her konuda bilgisinin olmasi ve asosyal olmamasi nasil mumkun olabilir? thor kendisine biryerden vahiy falan indiriyor sanirim.

burdan itiraf edeyim; kendisiyle konusurken bazi seyleri bilmememe ragmen "ha, evet, oyle." falan diyorum aszxchsdfg. imkansiz cunku benim gibi bos beles bir adamin kendisinin bilgi dagarcigina ulasmasi. adamin tek olumsuz yani 2k serilerini oynamayi bilmemesi lan, dusunebiliyor musun? :(

tez zamanda mersin'in gavur ami sicaginda gorusecegim kendisiyle tekrar, o intikam alinacak.* :(
  • ukrayna'daki son olaylarla ilgili önemli haber derlemeleri yapan bizi bilgisiz bırakmayan, yazdıkları takip edilesi sözlükçü.
  • sacmalamadigini, sacmalamamasini umdugum badim. tamam tercihtir ottur boktur pusurdur de az da bizi dusunsun, korkutmasin. sabah sabah beni paranoyaya sevketmistir sagolsun. sozlukten de 1 hafta kafa izni almasi uzerine tuz biber olmus. umarim benimkisi sadece bir kuruntudan ibarettir.

(bkz: #28672192)
  • az kaldı gidecek bu diyarlardan. ragnarök geliyor.
  • doğum günü kutlu olan, sevilen adamdır.
  • mimir'in kafasını saklıyor olma ihtimali yüksek, yoksa nereden bilecek bu kadar şeyi iskandinav mitleri hakkında? üzerindeki ataleti atıverse de sözlüğe iskandinav mitolojisi'ne boğsa bu adam.
  • kimine göre kuzeyin prensi imiş. bence güneyin prensi. çünkü içinde dizginlenemeyen bir mersin idman yurdu sevgisi olduğu çok belli. gerçi ben burdan bakınca öyle gördüm belki kktc'den bakan birisi onu kuzeyin prensi olarak görebilir. evet mantıklı.
hesabın var mı? giriş yap