şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugun izledim. cok cok guzeldi.

elestirecek yanini bulmakta zorlaniyorum. sonunu biraz daha iyi baglayabilirlerdi ama bu haliyle bile cok guzel bir film.

tavsiye olunur.
  • dün izlediğim ve çok eğlendiğim film.

--- spoiler ---

guardians of the galaxy ile birleştirilmesi bence güzel olmuş ve filmin atmosferine renk katmış.

arenadaki gladyatör dövüşünde keşke hulk'u fragmana koymasalarmış, ilk defa o sahnede görseydik çok şaşırırdık.

o mavi renkli kayadan yapılmış eleman gerçekten çok komikti. adamın sesi hep aynı tonda, hiçbir sevinç veya üzüntü yansımıyor ve aşırı saf.

bir de hulk'un arenada thor'u sağa sola yerden yere vurduğu sahne, avengers'ın ilk filminde loki'yi stark binasında yerden yere vurduğu sahne ile tamamen aynı .

--- spoiler ---

son zamanlarda izlediğim en eğlenceli marvel idi. puanım 8/10

bir de 3d film sevmeyen bir tek ben miyim bilmiyorum. nedense bana hiçbir numarası yokmuş gibi geliyor ve gözlük cidden baş ağrıtıyor bir süre sonra.
  • --- spoiler ---

haftanın sinir ve stresini atmak için izlenecek eğlenceli ve renkli film. loki için gitmiştim ve çok beğendim hatta yanımda götürdüğüm marvel sevmeyen arkadaşımlarım da beğendi. yalnız thor'un tek gözü kör olmasaydı iyiydi. hazır dünya'ya gitmişken strange doctor'umuz bir baksın lütfen.

--- spoiler ---
  • thor filmlerinin içindeki en iyi olmasının yanı sıra zannımca yapılmış en iyi süper kahraman filmi. ben bir marvel filmini izlerken bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. eleştiresim bile gelmiyor. çok keyifliydi. bir saniyesinde bile filmden koparmadı. gidin izleyin.
  • uğursuz film.

vizyona girmeden önce ve girdikten sonra, "ya thor'a gidelim. çok güzel filmmiş." dediğim ne kadar kişi varsa ya aram açıldı ya ayrıldım ya da plan iptal oldu. en sonunda tek başıma gidicem o olacak.
  • 4dx olarak kaçırılmaması gereken bir film.
    uzun zamandır bir filmden bu kadar keyif almamıştım.
  • vaat ettiğini veren film.

olağanüstü bir film değil belki ancak izleyiciyi tatmin ediyor.
  • izlerken uyuduğum 3d film.
  • geçen hafta izlediğim ve iyi ki de izlemişim dediğim film. hem çok eğlendirdi hem de thor karakterine biraz daha sempati beslememe sebep oldu. şimdi yalan yok; iron man varken, hulk varken thor ve filmlerine öyle aman aman bir hayranlık duymuyordum. lakin bu son film ile birlikte bir değişiklik, bir canlılık gelmiş chris hemsworth'un canlandırdığı karaktere.
    spoilerlı inceleme sevenler için hakkında şöyle de bir yazı var.
  • az once ciktim, iki uc yorumum var:

- bize cimento gibi bir film izlettimedigi, renklere bayram ettirdigi icin,
    - chris hemsworth’un etinden sutunden maksimum yararlandigi icin,
    - ve komple valkyrie karakteri icin,

taika waititi’den allah razi olsun.

--- spoiler ---

thor saclar kesilince harbi allah kategorisine yukseldi yalniz. uzun sacli erkekler yakisikli olamaz tezimi tek basina kanitladi sag olsun.

--- spoiler ---