şükela:  tümü | bugün
 • gece vakti kütür kütür eriklerimi tuza banıp yerken gazabıma uğramış gariban. kendisine pazarda başarılar diliyorum. 2 gün çok be kardeşim, ben o 2 günde 2 kilo erik yer cırcır olurum.
 • yaklaşık yarım saat önce doğmuş yeni küçük kardeş.

  şaka lan şaka eşek kadar adam, benden bile büyük. en büyük benim oysa ki ya ya ya şa şa şa. bu adamın efsane bir damak tadı var da hatundan anlamıyor ya da hatunlar ondan anlamıyor. itiraf edeyim ki ben de hatun olsam arkadaş olarak görürdüm. *

  buraya kadar takıldık ettik; harika bir adam, çok efendi olduğundan mütevellit kıymeti bilinmiyor nankör insan oğlu tarafından. bugün falına baktım, hep güzel şeyler gördüm; bir bir daha fazlasıyla çıkması dileği ile. iyi ki doğmuş, 25 olmuş.
 • bugün bizi yedirdi, içirdi, doyurdu. hem yemeğe, hem muhabbete. ayrıca sevgililerin yanındaki üçüncü kişi olmak eylemeni hiç de öyle hüzünlü geçirmedi. konuştu, anlattı, kaynaştı sağolsun. ilk defa muhabbet etmeme rağmen hemencecik beni de muhabbetin içine sokabildi. çok samimi, ve sözünün arkasında bir kişi olduğu için ayrıca takdir ettim kendisini.

  bu arada steak tercihi az pişmiş. haberiniz olsun.

  iyi ki doğdun, koskoca muhabbetli bir adam oldun. tekrar tekrar görüşelim dilerim.
 • kendisi mesaj atmış, yok efendim bi dahaki sefere çin lokantasındayız bıdı bıdı demiş. ona hatırlatmak isterim; kendisi lise dö sen benuğa mezunu olabilir, fakat biz çeliktepe cengizhan lisesi mezunuyuz. çin lokantası bizi bozar. hem sen şöyle bi adana yemeye götür de beni, bak o zaman tabağı bembeyaz bırakmıyo muyum. hey gidi...*
 • değerli bir insan.
  bazen çok aynı bazen taban tabana zıt olsak da, hayatıma kattıklarıyla yeri hep ayrı olacak. fikirlerine hep ihtiyacım olacak.

  çevresini mutlu etmekten bu kadar zevk alan bir insan tanımadım daha önce. iyi ki de tanıdım. ilkler özeldir kolay unutulmaz.
  defalarca söylemişimdir ama bir kez de burdan söyleyeim "her şey için teşekkürler"

  fonda da bu çalsın.
 • şeytan tüyü mü var nedir, tanıştıktan 2 saat sonra birlikte jelibon yiyip inci swf'leri izleyerek anıra anıra güldüğümüz, hunharca geyik yaptığımız ve bir an durup "niye böyle olduk biz ya?" diye söylensem bile yadırgayacak bir şey bulamadığım için beni dumura uğratan çogzel bi adam, her eve lazım.

  ayrıca kemerini bende unutmuş; geri dönecek, biliyorum.
 • ha bir de kendisinin telefon numarasını aldım sanırken aslında telefonun son arananlar listesinden turkcell müşteri hizmetlerine ait bir cep telefonu numarasını kaydetmişim rehberime. bu suretle müşteri hizmetlerine "kemerini bende unutmuşsun :/" şeklinde bir kısa mesaj göndermeme bağlı olarak turkcell'in "potansiyel müşterilerimiz" listesinden çıkarılmama vesile olmuştur diye düşünüyorum. çok hayırlı adam.
 • "...heaven is a place on earth with you..."
 • "...dear lord, when ı get to heaven;
  please let me bring my man...
  when he comes tell me that you'll let him in;
  father tell me if you can...
  oh that grace, oh that body,
  oh that face; makes me wanna party...
  he's my sun, he makes me shine like diamonds..."
 • çok erotik bir imge.