*

şükela:  tümü | bugün
 • anthony jeselnik'in 2015'in ekim ayında netflix'te premier'i yapılan stand up gösterisi. gösteri kara mizah üzerine kurulu ki bu kimseyi şaşırtmıyor zaten. gösterideki konular tabulardan oluşuyor ama öyle sıradan ya da yıpranmış tabu konular değil. ---spoiler--- boston maratonu saldırısı, colorado'daki batman film saldırısı, eric clapton'ın oğlunun ölümü ve daha yazamayacağım nice konular ---spoiler ---. böylesine zor konular üzerine insanları güldürebilmek de ayrı bir zeka gerektiriyor olmalı. punch line'lar dolu bu gösteri netflix'teki en iyi 50 stand-up gösterisinde zirveye çıkmış durumda.
 • youtube'da dolanan, hayali bir app'in tanıtım videosu.
 • anthony jeselnik gösterisi. 60 dakikalık gerilim ve eğlence arayanlar için birebir. bazı şakalarına gülmek vicdan sızlatsa da gayet izlenir bir iş çıkarmış.

  ayrıca: (bkz: türkçe altyazılı stand-up gösterileri veritabanı)
 • eric clapton'ın oğlu conor clapton, henüz 4 yaşındayken gökdelenin 53. katından düşerek hayatını kaybetmiştir. anthony, izleyiciyi test etmek ister. you laugh you lose.

  bir başkası:

  anthony jeselnik: people hate dead baby jokes. they hate them. it's like, "anthony, why do you have to tell dead baby jokes? why do you have so many dead baby jokes? no one likes them, why do you insist?"

  well, i'll tell you why. because dead baby jokes have made me rich. and who was it? who was it who said the first million is the hardest? was it hitler?

  didn't see that one coming, did you?

  şerefsiz herif ahsdhasdf
 • her kotu olaydan sonra duya duya gicik oldugum laf salatasi. thoughts da prayers da iyi ho$ da, biraz elimizi ta$in altina sokup gercekten i$e yarayacak cozumler uretsek bunlarin otesinde artik.

  ps: i$te cali$tigim projeyi sicip batirirsam patrona gidip thoughts and prayers diyicem amk. madem oyle i$te boyle...