şükela:  tümü | bugün soru sor
 • onlarca erkekle yatmış kadınların bakışlarındaki donuk, ruhsuz ve ümitsiz ifadeye verilen ad.

  https://en.kingswiki.com/wiki/thousand_cock_stare

  (bkz: thousand yard stare)
 • gülmekten geberten kavram.

  yemin ediyorum var böyle bir şey, çok çok uzun zaman önce tespit etmiş ama ad koymamıştım.
 • donuk, hayattan beklentisini kesmiş kadınlarda görülen ifadeye verilen ad. sadece kadınlarda olduğuna da inanmıyorum gerçi, çünkü bu donuk bakışın asıl nedeni hayatın kişiyi nadide bir şekilde düzmesi de olabiliyor. ama thousand cock stare'in çıkış noktası defalarca farklı insanlarla seks yapmış bir kadının artık bir kişiye bağlı hissedememesi, -güya- masumiyetini kaybetmesi ve dolayısıyla hayata dair pek fazla bağlantısının kalmaması olarak açıklanıyor.

  evin ışıkları yanıyordur ama evde kimse yoktur ya, bu durum ona benziyor galiba.

  thousand cock stare

  http://api.ning.com/…gx*rdoyu7zo6y/sashagreyavn.jpg

  ten thousand cock stare

  http://www3.pictures.zimbio.com/…o lnvq4u1wykml.jpg *
 • (bkz: #69099326)
 • ergen, asosyal ve liseli puştların uydurduğu aptal kavramlardan birisi. psikolojik hiçbir tahlili yok. bunu beğenen kişilerin red pill olayının hastası olması olasıdır. feminazilerden tek farkı, bel altına çalışarak daha ahlaksız olmalarıdır.

  bu olayların hastası tiplerin hemen hemen hepsi çirkin, hayatta başarısız, insanlar tarafından dışlanmış, çekilmez birer beyinsizler oluyorlar.
 • siz reddedseniz de var olan şeydir.

  "ergen, asosyal ve liseli"

  "çirkin, hayatta başarısız, insanlar tarafından dışlanmış"

  yahu adam öyle olmadığını göstermek için instagram'da foto paylaşıyor ondan sonra da "görgüsüz herif hava atıyor" diyorsunuz. ne yapalım kardeş banka hesaplarımızdan screenshot mı paylaşalım? beraber olduğumuz kızların fotosunu mu çekelim? nasıl ispatlayacağız akıl versene bi.

  velhasıl gururuna yediren thousand cock stareli kadınlarla evlensin tutan yok. ama çıkıp da "siz bakire kadın arıyorsunuz yobazlar" derse o zaman da cevabı yapıştırırım. evlenilecek kadın var, eğlenilecek kadın var, bir de ikisi de olamayanlar var.
 • amerikada striptizcilerde bolca görülür
 • antidepressant staredir o, veya benzer legal ve illegal psikotrop maddelerin yarattığı zoomlanmadır. günlük hayatta kimin ne kadar sıklıkta seviştiğine dair kesin bir verimiz olmuyor elde, bu bakışa dair paylaşılan fotoğraflar da ünlü insanlara ait dolayısıyla. genelde sinema endüstrisinde ve/veya porno sektöründe uzun zaman yer almış kişilerin sinir hastalıklarıyla ve çeşitli kimyasallarla yakın ilişkisi malum zaten.
  böyle bariz nedenler varken öküz altında buzağı aramak lüzumsuz ve art niyetlidir. cinsiyetçi vb. olmasını geçtim bak sadece aptalca, ockham's razor değmemiş zorlama bir çıkarım.

  buna dayanarak etrafınızdaki boşluğa kitlenmiş, bakışları uzaklara dalmış hatunları fazla sevişgen sanıp beraber olmak için binbir takla atarsınız, sonra gece siz uyurken kalkar ev halkının tek tek gırtlağını kesip gider falan, uyarmadı demeyin.
 • ruh solması hastalığı.

  haddinden fazla erkekle birlikte olmuş, her uğrayanının bir parçasını götürdüğü ruhunun tükenmişliğini gözlerinden okuyabileceğiniz kadın.

  (bkz: 10 kez kürtaj oldum/@toroslardir benim yurdum)
  (bkz: evlenmeden cinsel ilişkiye giren kız/@toroslardir benim yurdum)