şükela:  tümü | bugün
 • onlarca erkekle yatmış kadınların bakışlarındaki donuk, ruhsuz ve ümitsiz ifadeye verilen ad.

  https://en.kingswiki.com/wiki/thousand_cock_stare

  (bkz: thousand yard stare)
 • gülmekten geberten kavram.

  yemin ediyorum var böyle bir şey, çok çok uzun zaman önce tespit etmiş ama ad koymamıştım.
 • (bkz: danla bilic)
 • donuk, hayattan beklentisini kesmiş kadınlarda görülen ifadeye verilen ad. sadece kadınlarda olduğuna da inanmıyorum gerçi, çünkü bu donuk bakışın asıl nedeni hayatın kişiyi nadide bir şekilde düzmesi de olabiliyor. ama thousand cock stare'in çıkış noktası defalarca farklı insanlarla seks yapmış bir kadının artık bir kişiye bağlı hissedememesi, -güya- masumiyetini kaybetmesi ve dolayısıyla hayata dair pek fazla bağlantısının kalmaması olarak açıklanıyor.

  evin ışıkları yanıyordur ama evde kimse yoktur ya, bu durum ona benziyor galiba.

  thousand cock stare

  http://api.ning.com/…gx*rdoyu7zo6y/sashagreyavn.jpg

  ten thousand cock stare

  http://www3.pictures.zimbio.com/…o lnvq4u1wykml.jpg *
 • (bkz: #69099326)
 • ergen, asosyal ve liseli puştların uydurduğu aptal kavramlardan birisi. psikolojik hiçbir tahlili yok. bunu beğenen kişilerin red pill olayının hastası olması olasıdır. feminazilerden tek farkı, bel altına çalışarak daha ahlaksız olmalarıdır.

  bu olayların hastası tiplerin hemen hemen hepsi çirkin, hayatta başarısız, insanlar tarafından dışlanmış, çekilmez birer beyinsizler oluyorlar.
 • siz reddedseniz de var olan şeydir.

  "ergen, asosyal ve liseli"

  "çirkin, hayatta başarısız, insanlar tarafından dışlanmış"

  yahu adam öyle olmadığını göstermek için instagram'da foto paylaşıyor ondan sonra da "görgüsüz herif hava atıyor" diyorsunuz. ne yapalım kardeş banka hesaplarımızdan screenshot mı paylaşalım? beraber olduğumuz kızların fotosunu mu çekelim? nasıl ispatlayacağız akıl versene bi.

  velhasıl gururuna yediren thousand cock stareli kadınlarla evlensin tutan yok. ama çıkıp da "siz bakire kadın arıyorsunuz yobazlar" derse o zaman da cevabı yapıştırırım. evlenilecek kadın var, eğlenilecek kadın var, bir de ikisi de olamayanlar var.