• tıp alimi,süper bir herif.hoşgeldi aramıza.
  • o artık sadece thoygar deil, o bir thoygar amca
  • adi buyuk olasilikla toygar olan yazar...

(bkz: toygar)
  • beyoğlu trolü
    (bkz: engelle)
  • cahil bir doktor suser! (daha doğrusu öyle diyorlar) (avukatlık yönü de var)

mesaimden nasıl çalarım, 70 yaşında kadını nasıl kapı(m)da bekletirim, "devlet bana kötü mesailer yazıyor" diye nasıl ağlarım, ... diye ömür çürütür!

şimdi bu da doktor, o da!

edit: kimsenin ismini karalama derdim yok. doktorlara da laf atmadım, bu arkadaş direkt mevzuya atladı! sen işini güzel yapıyorsan bıdı bıdıya gerek yok! işini iyi yapan ile yapmayanın farkını çok iyi anlarız biz.

konuşma geçmişi burada. görsel
    görsel

şeffaf olalım. ben sadece mesleğe saygım olduğunu, her doktora saygım olmadığını bir entryde belirttim. yaralı gocunuk da mesaj kutuma atladı! entrym de bu. görsel

benim ona attığım bir laf var mı, anlayamadım, demek ki var. 8'de hastan var ise gelip bakacaksın arkadaş. hastan vardı da baktıysan buraya zıplamayacaksın. ben 70 küsür yaşında hasta annemi kapında 1 saat bekletmek için randevu almıyorum!
  • yukarıdaki uweyk isimli arkadaş başlığıma karalamış bir şeyler kendimi açıklamak gibi bir kaygım yok ama ben kısa bir bilgilendirme yapayım.

kendisinin yazdığı bir entry cevap vermemle başladı benim hakkımda kötü düşünmesi. neden sistem randevuyu 08:00'de veriyor da doktor 09:00 da geliyor sorusuna sadece mantıklı açıklamasını yaptım. işte konu burada koptu sanırım. doktorun oraya geç gelmesinin mantıklı açıklamasını duymasına rağmen hala gergin kendisi, peki neden? çünkü bu tip insanlar geri adım atmazlar. karşıdaki nasılsa açıklama yapmaktan sıkılır, ben bezdiririm onu mantığıyla haksız çıktıkça daha da saldırganlaşır. başlığıma yazma ihtiyacı duyması da bu sebepten işte. mesajla benimle konuşarak baktı ki haklı çıkamayacak, bari isminin adını karalayayım nasılsa yandaş çıkar.

paşam sen benim kim olduğum hakkında en ufak bir fikrin bile yokken kapıda yaşlı hasta bekleten, mesaiden çalma peşinde koşan biri olduğumu iddia etmişsin. kendimi sana veya bir başkasına anlatma veya açıklama ihtiyacım yok. tanıyan hastalarım zaten nasıl bir insan olduğumu biliyor. buraya neden yazıyorsun dersen, onu da insanlar seni bilsin diye yazıyorum.

silme bu başlıktaki entryni sakın. hayatında görmediği, duymadığı özetle hiç ama hiç tanımadığı bir insana cahil, kötü niyetli, saygısız vs yakıştırmalar yapacak kadar kötü bir insansın. herkes bilsin bunu.
hesabın var mı? giriş yap